Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Divinity Original Sin Enhanced Edition indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Divinity Original Sin Enhanced Edition PC indir

Divinity Original Sin Enhanced Edition torrent indir

Partinizi toplayın ve büyük bir RPG oyun köklerine geri almak. Yoldaşları ile kararlarını tartışın; sıra tabanlı dövüş düşmanlar mücadele; Açık dünyasını keşfetmek ve her şey ve herkesle görmek etkileşim.

Bir genç Kaynak Hunter rolünü üstlenirler: iş magics bir foulest kullanan kişilerin dünyayı kurtarmak etmektir. Rutin cinayet soruşturması olması gereken başlamadan, zaman çok kumaş yok etmekle tehdit eden komplo ortasında kendinizi bulabilirsiniz.

Tam bir canlandırmaya: geliştirmeleri, tam seslendirme, yeni oyun modları, binlerce tam kontrol birimi desteği, bölünmüş ekran co-op, yeni ve revize hikaye içeriğinin saat yepyeni biten, yeni silah stilleri, yeni beceriler, yeni bulmaca, Yeni düşmanlar, daha iyi yağma, daha iyi dengeleme ve daha fazlası, çok daha fazlası!
Ekstra replay için yeni oyun modları. Hikaye odaklı RPG hayranları için Explorer modu. Sadece doğru isteyenler için Klasik Mod. Tamamen reworked karşılaştığında, farklı tuzaklar ve yeni ve daha akıllı düşman türleri içeren sert oyuncular için taktik modu. Ve Onur Modu, aranızda taktik dahilerin için!
Kalem-kağıt gibi özgürlük. Birçok farklı ortamlarda keşfedin fantastik yaratıklar her türlü mücadele ve arzu edilen öğelerin ton keşfedin. Sen oyunlar verir ne kadar özgürlük şaşıracaksınız.
Çevreyi işleyin ve birçok düşmanlar üstesinden gelmek için tarak beceri kullanmanız & büyü. Su oluşturmak için buz kadar ısıtın. Buhar bulutu oluşturmak için su kaynatın. Statik bulut oluşturmak ve düşmanları stun buhar bulut electrify!
Çevrimiçi veya dinamik bölünmüş ekran ile, co-op multiplayer bir arkadaşıyla oynayın.
İlahiyat evrenin ilk günlerinde belirlenen derin ve epik bir hikaye, çözmek. Yapmanız gerekir birçok kararlar nasıl işleneceğini parti üyeleri ile tartışın.
Sınıfsız oluşturma seçtiğiniz karakter tasarımı sağlar. Sonsuz öğe etkileşimi ve kombinasyonları özgürlük yeni seviyelere keşif ve deneme alır.

Divinity Original Sin Enhanced Edition indir BENZER İÇERİKLER
Divinity Original Sin Enhanced Edition indir YAPILAN YORUMLAR