Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

DOOM PC FULL SORUNSUZ indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

DOOM PC FULL SORUNSUZ

DOOM PC FULL SORUNSUZ En başarılı korku aksiyon gerilim oyunlarıdan biri olarak gösterilen DOOM PC 2016 indirmek çok basit.Tek oyuncu kampanya Cehennem, ya da çok sayıda multiplayer modları arkadaşlarınıza karşı rekabet. kolayca oluşturabilir, oynamak, ve dünya ile içerik paylaşmak için DOOM SnapMap oyun editörü kullanarak oyun deneyimi genişletin.

ÖYKÜ:
Bir nedenden dolayı geldim. Mars’ta Union Aerospace Corporation büyük araştırma tesisi şiddetli ve güçlü şeytanlar tarafından boğulmuş ve tek bir kişinin dünya ile bizimki arasında duruyor. yalnız DOOM Deniz, bir şey yapmak için aktive ettik – hepsini öldürmek.
ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ:
Bir Acımasız Kampanyası
Hiçbir alma kapağı veya Cehennem azgın şeytan ordularını geri yendiği sağlık yeniden durdurma vardır. fütüristik ve ikonik silahlar, yükseltmeleri, hareket ve knock-down için, eğik çizgi, bastıracağız, ezmeyin gelişmiş bir arbede sisteminin cephanelik birleştirin, yaratıcı ve şiddet şekillerde ayrı şeytanları darbe.

id Multiplayer Dönüşü
, Doom imzası hızlı tempolu arena tarzı mücadele rakiplerinizi hakim. Klasik ve her ikisi de tüm yeni oyun modları, beceri, güçlü silahlar, dikey hareket ve bir iblis olarak oynamasına izin benzersiz güç-ups kişisel karışımı kullanarak düşmanlarınızı yok.

Sonsuz olasılıklar
DOOM SnapMap – güçlü, ama kolay kullanımlı oyun ve seviye editörü – her platformda sınırsız oyun deneyimleri için izin verir. herhangi bir önceki deneyim ya da özel uzmanlığı olmadan, herhangi bir oyuncu hızlı ve kolay bir araya getirilebilen ve görsel haritalar özelleştirmek, önceden tanımlı ya da tamamen özel oyun ve yeni modları oluşturmak için bile düzenleme oyun mantığı ekleyebilirsiniz. Anında, senin oluşturma oynamak bir arkadaşınızla paylaşmak, ya da dünya çapında oyuncular için kullanılabilir hale – tüm oyun bir tuşa basarak.

TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 9 EYLÜL 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

DOOM PC FULL SORUNSUZ indir BENZER İÇERİKLER
DOOM PC FULL SORUNSUZ indir YAPILAN YORUMLAR