Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

DRAGON QUEST HEROES Slime Edition

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

DRAGON QUEST HEROES Slime Edition pc indir

DRAGON QUEST HEROES Slime Edition
Dragon Quest HEROES In: Dünya ağacının Woe ve Aşağıda Blight, kahramanları heyecan verici aksiyon oyunu düşman ve dev canavarlar sürüleri karşı karşıya, görünüşte aşılmaz zorluklara karşı ayağa gerekir. Güzel HD grafik PC’de satışa sunulacak Dünya ağacının Woe ve Aşağıda Blight: Dünyaca ünlü sanatçı Akira Toriyama, Dragon Quest HEROES tarafından tasarlanan karakterler ve canavarlarla dolu.

Hikâye
Karanlık bir şok dalgası Arba kentin içinden Piyango zaman bir zamanlar insanların yanında huzur içinde yaşayan canavarlar çılgınca bir öfke içine sürülür. Kahraman Luceus veya kahraman Aurora olarak ya, oyuncu akıllarını canavarlar azgın ordularını getirmek ve krallık düzeni sağlamak için, örneğin Alena, Bianca ve Yangus önceki Dragon Quest başlıkları, fan sık bir döküm ile güçlerini birleştirir .
Temel Özellikler:
Monsters Yüzlerce kokusundan – imkansız gibi görünen şeye rağmen eyleme salıncak ve savaş kahramanı haline gelir. Canavarlar acımasız sürüleri ile tutunmaya ve kötülük karşı iyi bir epik çatışmada devasa düşmanlara karşı mücadele.
Efsanevi Karakterler yanında Fight – Oyuncular Dragon Quest serisinin en sevilen karakterlerinden bazıları ile bir yolculuğa çıkıyorlar – tüm dile – savaşa dört ve adım kendi partisini kuracak. Yangus için Dragon Quest IV ün boğucu Maya itibaren, Dragon Quest VIII altın bir kalp ile hırsız, oyuncunun partisi her zaman tam karakter olacak.
Strateji Odaklı Savaşlar – Oyuncular her karakter yukarı seviyeye ve kendilerine özgü büyü ve yeteneklerini yükseltmek olabilir. Stratejik karakterler arasında geçiş yapma ve doğru zamanda doğru beceri unleashing oyuncular zorlu savaşlar hayatta yardımcı olacaktır.
Turn Tide Monster Madalyalar toplayın – müttefik olarak geri savaş getirmek için ya da özel beceri yararlanmak için mağlup düşmanlar gelen canavar madalya toplayın. En fazla 24 canavarlar herhangi bir anda oyuncunun yanında mücadele edebilirsiniz.
Yaratıcıları Efsanevi Trio – başlık dünyaca ünlü sanatçı Akira Toriyama tarafından tasarlanan özgün karakterler ve canavarlar ile bir dizi PC için güzel yüksek çözünürlüklü grafik hayat buluyor. İkisi Yuji Horii, Dragon Quest müdürü ve yaratıcısı ve Koichi Sugiyama, yakından ilk taksidi ve sayısız unutulmaz müzikal başyapıtlarından yaratıcısı beri dizi bağlı besteci, bu tam ölçekli aksiyon RPG üzerinde çalışıyoruz.

Grafik seçenekleri yüksek son PC’ler için desteklenir:
Rendering çözünürlük
Gölge işleme
Kamaşma ayarı
Oynatma ve kapatma film sahnesi Torna
Karakter sayısı görüntülenir
Mesafe Beraberlik
Doku kalitesi
Tam ekran ve pencere görüntüleme modları hem destek
60fps maksimum kare hızı desteği
1920 x 1080 maksimum çözünürlükte full HD ekran desteği

EK PAKET DAHİL;

Splat O’Nine Tails
Slime-On-A-Stick
Slime Sword
Gooreat Sword
Gungenir
Gooey Gloves
Happy Map
Goomerang
Goopid’s Bow
Squishing Rod
Gold-Digger’s Map
Fandangoos
Goolden Axe

DRAGON QUEST HEROES Slime Edition YAPILAN YORUMLAR