Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Driverpack Solution 2016 İndir – Torrent Türkçe Offline 17.3.3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Driverpack Solution 2016 İndir – Türkçe Offline 17.3.3

 

Driverpack Solution 2016 Full programı yenilenen sürümüyle offline ve full olarak yayınlandı ve yine bir çok driver programını içerisinde barındırıyor. Driverpack Solution 2016 Programı kısaca açıklamak gerekirse, yeni format atılmış bir pc veya daha önceden çalışmanay bir donanımı olan bilgisayarlar için tüm uygun sürücüleri içerisinde barındırıyor.

Driverpack Solution 2016 Full Paketin içinde bulunan destekli bilgisayar modellerine bakacak olursak Asus, Acer, Sony, Samsung, HP, Lenovo, Toshiba, Fujitsu-Siemens, DELL, MSI gibi popüler tüm modelleri kapsıyor.

Sürücülerin desteklediği donanımlar ise anakart, ses kartı, ekran kartı, ethernet kartı, wifi çipseti, kontrolcüler, bluetooth, modem, web kamerası, kart okuyucu, işlemci, giriş cihazları, monitör, yazıcı, tarayıcı, usb girişleri ve diğerlerinden oluşuyor.

Başta Ati (Radeon), Nvidia (GeForce), Realtek, Intel, Amd, Atheros driverleri olmak üzere bir çok sürücüyü bulabileceksiniz.

Tüm Windows sürümlerini destekler ve masa üstü veya laptop cihazlarınızı kapsar.

Kurulum Notu: İlk olarak verdiğimiz linkten indirin. Ardından iso dosyasını Daemon Tools Lite veya Winrar programıyla açarak kurulumu yapın. İşlem  bu kadar.
Driverpack Solution 2016 İndir – Torrent Türkçe Offline 17.3.3 BENZER İÇERİKLER
Driverpack Solution 2016 İndir – Torrent Türkçe Offline 17.3.3 YAPILAN YORUMLAR