Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Duke Nukem Forever 2017 İndir

Duke Nukem Forever İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Duke Nukem Forever Complete PC indir

Duke Nukem Forever 2017 Kral, üst silahlarla, kesintisiz bir eylemle ve eşi benzeri görülmemiş etkileşim düzeyiyle donatılmış bir cephanelikle gelir. Saatler ve saatler süren eylemlerle ve çok çeşitli çok yönlü oyun modlarıyla, eğlencenin devam ettiğinden emin olarak dinlenebilirsiniz.

Öykü
Yabancı İNSANLARA derslerini ilk defa öğrenmiyor muydu? Dük bir süredir boşluk içindeydi, tekme atıp kendisini ilk işgalden Dünya’yı kurtarmaktan kazandığı şöhret üzerinde franchising yapıyordu. Yabancılar, Duke’un kirli eğlence alışkanlıklarını bozmadan tekrar Dünya’ya döndü.
Yabancı işgalciler Dünya’nın kadınlarını, özellikle sıcak olanları çalıyor! Ve Duke’un birasını içtiler. Bu. Alışkanlık. Durun. Duke, uzaylıların dalgaları ile savaşırken, bir zamanlar güzel kumar cenneti ve Dük Nukem serisi zincirleri gözlerinin önünde dağılıyor. Acıyı getirmenin zamanı!

Özellikler
Bust a Gut: Duke hiçbir yumruk çekmez. Oyun boyunca Duke’un komik tek gömleklerinin sürekli akışı bunu yüksek sesle iyi vakit geçirir.
Dünya Etkileşimi: Çember çekmek, ağırlık kaldırmak, langırt, havuz, hava hokeyi oynamak istediğiniz kadar zaman harcayın.
Ölçek ve Çeşitlilik: Patlayıcı FPS eylemi, tuhaf ayarlar, sürüş ve bulmaca çözümü ile doludur – oyuncular sonsuz eğlenceden asla yorulmazlar.
Multiplayer Like No Other: Klasik modlar Duke’la değiştirilir. Rakiplerinizi küçültün, ezinleyin, dondurun ve parçalayın ya da sadece bir roketle parçalayın.


MINIMUM:
OS: Windows XP/Vista/7
Processor: Intel Core 2 Duo @ 2.0 Ghz / AMD Athlon 64 X2 @ 2.0 Ghz
Memory: 1 Gb
Hard Disk Space: 10 Gb free
Video Memory: 256 MB
Video Card: nVidia GeForce 7600 / ATI Radeon HD 2600
Sound Card: DirectX Compatible

RECOMMENDED:
OS: Windows XP/Vista/7
Processor: Intel Core 2 Duo @ 2.4 Ghz / AMD Athlon 64 X2 @ 2.6 Ghz
Memory: 2GB
Hard Disk Space: 10 Gb free
Video Memory: 512 MB
Video Card: nVidia GeForce 8800 GTS / ATI Radeon HD 3850
Sound Card: DirectX Compatible
OTHER REQUIREMENTS & SUPPORTS: Initial

Duke Nukem Forever İndir BENZER İÇERİKLER
Duke Nukem Forever İndir YAPILAN YORUMLAR