Duke Nukem Forever İndir

0
 

Duke Nukem Forever İndir Türkçe Yama
 

Duke Nukem Forever İndir
 

Duke Nukem Forever Complete PC indir

Duke Nukem Forever 2017 Kral, üst silahlarla, kesintisiz bir eylemle ve eşi benzeri görülmemiş etkileşim düzeyiyle donatılmış bir cephanelikle gelir. Saatler ve saatler süren eylemlerle ve çok çeşitli çok yönlü oyun modlarıyla, eğlencenin devam ettiğinden emin olarak dinlenebilirsiniz.

Öykü
Yabancı İNSANLARA derslerini ilk defa öğrenmiyor muydu? Dük bir süredir boşluk içindeydi, tekme atıp kendisini ilk işgalden Dünya’yı kurtarmaktan kazandığı şöhret üzerinde franchising yapıyordu. Yabancılar, Duke’un kirli eğlence alışkanlıklarını bozmadan tekrar Dünya’ya döndü.
Yabancı işgalciler Dünya’nın kadınlarını, özellikle sıcak olanları çalıyor! Ve Duke’un birasını içtiler. Bu. Alışkanlık. Durun. Duke, uzaylıların dalgaları ile savaşırken, bir zamanlar güzel kumar cenneti ve Dük Nukem serisi zincirleri gözlerinin önünde dağılıyor. Acıyı getirmenin zamanı!

Özellikler
Bust a Gut: Duke hiçbir yumruk çekmez. Oyun boyunca Duke’un komik tek gömleklerinin sürekli akışı bunu yüksek sesle iyi vakit geçirir.
Dünya Etkileşimi: Çember çekmek, ağırlık kaldırmak, langırt, havuz, hava hokeyi oynamak istediğiniz kadar zaman harcayın.
Ölçek ve Çeşitlilik: Patlayıcı FPS eylemi, tuhaf ayarlar, sürüş ve bulmaca çözümü ile doludur – oyuncular sonsuz eğlenceden asla yorulmazlar.
Multiplayer Like No Other: Klasik modlar Duke’la değiştirilir. Rakiplerinizi küçültün, ezinleyin, dondurun ve parçalayın ya da sadece bir roketle parçalayın.

   

Duke Nukem Forever İndir
   

Duke Nukem Forever İndir Full crack İndir
   

Duke Nukem Forever İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
1.722
OYUN BILGILERI 12 ay önce eklendi
Duke Nukem Forever İndir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 4.99 GB

Crack: PLAZA

Tarih: 07-07-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , , ,

BENZER OYUNLAR
GTA 4
145.330 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!