DUSK İndir – Full

0
 

DUSK İndir – Full Türkçe Yama
 

DUSK İndir – Full
 

DUSK Episode 1 indir

DUSK 2017 PC, şafak yapmak için kasap ve kan dökümünün hakim olması gereken bir dünyaya sizi yeniden getiriyor. Duke, Quake, Blood, Heretic, Hexen, Half-Life ve Redneck Rampage’dan esinlenerek metal müzik ustası Andrew Hulshult’un (Brutal DOOM, Triad Rise of) bir soundtrack’ten esinlenerek Amerikan Kuzeydoğusunun ürkütücü arka bahçelerinde açılıyor. Bilinç bir et kancasına asılı, hayatta kalmak için savaşmalısın.

90’lı yılların ortalarından elle yapılan üç ayrı kampanya bölümünde, oyuncular mistik sırt kültürünün saldırılarıyla savaşıyor, militanlara ve hatta daha koyu güçlere sahipler ve yeryüzünün altında saklanan şeyleri keşfetmeye çalışıyorlar. Testere bıçakları, 1887’den çift telli av tüfeği ve son derece gerekli bomba fırlatıcısı içeren geniş bir silah cephaneliğine sahip olan DUSK, baştan sona unapologetik retro harekettir.

Ana kampanyaya ek olarak, DUSK sizi düşman dalgalarının ardından dalganın önüne ve ortasına götüren Sonsuz Hayatta Kalma Modu sunar. Ekstra bir meydan okuma arayan insanlar için, DUSK, karanlığın şaşırtıcı yeni yollarla insanlığın en kötü ağır ağırlandığı arena çok oyunculu oyuncularda arkadaşlarınızla savaşmak için başkanlıkla çevrimiçi olma şansını sunuyor.

   

DUSK İndir – Full
   

DUSK İndir – Full Full crack İndir
   

DUSK İndir – Full MultiPlayer Yaması İndir
 
1.439
OYUN BILGILERI 10 ay önce eklendi
DUSK İndir – Full

Tür: Korku Oyunları

Platform: PC

Boyut: 1.05 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 21-08-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Etiketler: , , ,

BENZER OYUNLAR
Far Cry 5 İndir
213.821 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!