Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
E.T. Armies pc games download

E.T. Armies indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

E.T. Armies – FULL 2016 indir

E.T. Armies PC torrent indir  Ordular arası full aksiyon dolu, hızlı tempolu, bilim-kurgu tarzında Süper ötesi bir oyun. Oyun Dünya’nın kaynakları tükenmiş durumda bir distopik bir gelecekte gerçekleşir. Gezegeni terk edip hayatta mücadelesi veriyoruz. Geride kalanlar mücadelelerinde birleşmiş hale gelmiştir. Sadece Forsaken için başlangıç ​​ve intikam için onların yıkıcı planın başlangıcı. Forsaken eşit önlemler üstünlüğü ve güç için acıktığı ve savaş onun can damarıdır.
Bir Parsis asker olarak bu yeni güce karşı ve Forsaken acımasız saldırılarına karşı kırılgan manzara savunmak için tahsil edilir. muhtemelen beklenenden daha yol boyunca birlikte müttefikleri ile size Forsaken vahşetinden ülkeyi arındırmak için savaşmak zorundadır, daha fazla çekişme karşısında olacak.
Ana Özellikler
düşman çeşitli karşı mücadele zorlu bir deneyim.
Terk edilmiş bir fabrikaya eski tarihi görünümlü kalıntıları Üç detaylı ve benzersiz ortamlar
online multiplayer modunda arkadaşlarınıza karşı yeteneklerinizi test
FPS becerilerini kanıtlamak için Brutal modunu tamamlayın.
Yüksek kaliteli, cilalı ve eşsiz indie görseller.
Epik puanlar savaş deneyimi sizi batırmak için.
Öykü
Uzak bir gelecekte, insanoğlu bulunduğu ve yeni gezegenleri yerleşmiştir. Yeni dünya genişlemeye başlar gibi, güç ve yeni kaynaklar için insanlığın açlık yoğunlaştırır. Birçok yeni gezegen bulundu rağmen, bizim anne Earth düşmüş ve yaşanmaz bırakılmıştır. vatanımızı terk hayatta kalmak için tek yol gibi görünüyordu. Ancak, tüm bırakabilirsiniz. geride kalanlar birleşik oldu ve mahkum nesillerini devam ettirebilmek için mücadele etmek bir ulus kurdu. Ama terk bunlar için hepsi sadece bir başlangıç, intikam için onların yıkıcı plana bir başlangıç. herkes tarafından, durdurulmalıdır devasa bir saldırı gerekli anlamına gelir.

Oynanış Videosu Eklenmiştir.

Çıkış Tarihi: 3 MarT 2016

E.T. Armies indir BENZER İÇERİKLER
E.T. Armies indir YAPILAN YORUMLAR