Embers of Mirrim İndir

0
  

Embers of Mirrim İndir Türkçe Yama
 

Embers of Mirrim İndir
  
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Embers of Mirrim 2017 PC indir

Embers of Mirrim 2017 Eski bir güç, iki farklı canlıyı, dünyaya barış ve denge sağlamanın sorumlusu olan çok yönlü bir kahraman haline getirir. Bu yeni basan kurtarıcı, kendi ırklarının zarafet ve gücüne, ayrıca kendini açık ve koyu küplere ayırma yeteneğine sahiptir. Közler, sağ ve sol analog çubukları kullanarak bağımsız olarak kontrol edilir; çarpıcı fantastik manzaralar aracılığıyla platformun sezgisel ve sonsuz tatmin edici bir yolunu oluşturur.
Özellikler:
İki Karakterli Şık Bir Karakter: Mirrim, kürkler denilen iki oynanabilir biçime ayrılabilir. Açık ve Koyu kerpiçler, sol ve sağ kontrol çubukları tarafından bağımsız olarak kontrol edilir ve bulmaca çözmek, engelleri aşmak ve dünyayı dolaşmak için yeni yollar sunar.
Farklı Oyun Oynama: Klasik platformlama ile karıştırılmış yenilikçi başparmak kontrolleri, ilgi çekici bulmacaları çözmek, dev patronlarla savaşmak ve tehlikeli tehditlerden ömür boyu çalışmak için dünyanızı değiştirin. Bu anları “bölme” oyun ve güçlü anlatı ile cezbetmek, parçalarının toplamından daha fazlasını sunar.
Dünyayı Yolsuzluktan Kurtarın: Dünyanızla sevdiğiniz gezegene bulaşan yolsuzluklardan kurtulmak için güçlerinizi kullanın. Dünyayı dengeye kavuşturmak için arkadaşlarınızı kurtarın ve kuvvetlerini birleştirin.
Olağanüstü Dünyayı Keşfedin: Canlı ve renkli bir evren beklemektedir! Mirrim’in yolculuğu sizi eritici bir dağdan yaşlı bir ormana, ıssız bir çorak topraklara ve daha fazlasına götürecektir. Keşfedilmeniz için çarpıcı bir şekilde oluşturulmuş ortamlara çeşitli gizli sırlar dağılmış durumda.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Embers of Mirrim İndir
 

Embers of Mirrim İndir Full crack İndir
       

Embers of Mirrim İndir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

  
192
OYUN BILGILERI 5 ay önce eklendi
Embers of Mirrim İndir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 1.08 GB

Crack: CODEX

Tarih: 29-05-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!