Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Endless Space® 2 – Digital Deluxe Edition İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Endless Space® 2 – Digital Deluxe Edition

Vaulters yüzlerce yıldır ev arıyor. Auriga’nın dünyasında kopuk olan ülkeler, sert iklimi ve hatta daha zor komşuları atlatmak zorunda kaldılar. Yıldızlar arasında bir kez daha, tartışmasız lideri Ilona Zolya’yı takiben, şimdi kendilerini Aurigan olarak adlandıran insanlar hala geçmişlerinin izlerini ve nihayet ev aramak için güvenli bir yer arıyorlar.
En İyi Hücum İyi Bir Savunmadır
Vaulters, bilimsel ve askeri odaklı bir fraksiyon. Sistem korumaya yönelik güçlü nüfus özellikleri ile savunma oynuyorlar. Teleport yeteneği, bir Vaulters sisteminden diğerine filoları galakside taşıyabilir. Barışçıl zamanlarda güçlü müttefikler, Vaulters’ı saldırgan hale getirmek aptalca olurdu.
Güçlü Medeniyetlerin Hero’ya İhtiyacı Var …
Esneklik ve bitmeyen merak uyandıran Vaulters Heroes, amirallerden daha iyi valilerdir. Becerileri, mükemmel sistem savunma ikramiyelerinden geliştirilmiş bilimsel çıktıya kadar değişir. Vaulters Genişleme, Opbot DV8’in, unlockable bir kahraman olarak geri geldiğini de gösterir.

… Güçlü Filolar …
Eski Aurari’deki Mezari tasarımlarını hatırlatan yeni Vaulters gemileri, yapıcılara çok benziyor: dayanıklı, dayanıklı ve bir arıza var. Güçlü destek kapasitelerinin yanı sıra çok sayıdaki savunma modüllerine güveniyorlar ve onları savaşta zorlu bir rakiple buluşturuyorlar. Yeni egzotik modüllerden bir tanesi, düşman gemilerine binmenizi ve sonunda bunların tümünü kontrol etmenizi sağlayacak.
… ve Acımasız müttefikler.
Auriga’da bir grup savaşçı din adamı olarak yaşadıktan sonra Mercy Sisters, Vaulters’a yeni bir ev arayışında katıldı. Küçük bir hizip olarak, adalet için savaşacaklar ve kötülük güçlerine karşı acımak gösterecekler.
Rezil Korsanlarla arkadaşlık kurar mısın?
Korsan Diplomasisi, bu alan kaçakçilikleriyle başa çıkmak için yeni ve güçlü bir araçtır. Ödeme karşılığında artık onlara destek vererek özel bir tedavi alabilir ve hatta onları diğer gruplara acımasızca saldırmak için kullanabilirsiniz. Vaulters, gemilerini Korsanlar gibi maskelemek için bile özel yeteneği vardır.
Ek Tapu ve Görevler
Oyuncuların, diğer uygarlıklara karşı belirleyici bir avantaj elde etmeleri için yeni açılımlar var, ilk açılışları yapmaları gerekir. Yeterince şanslıysanız, bir takım yeni görevler tamamlayarak keşfederek uzun süredir kaybedilen sırları açığa çıkartabilirsiniz.
İçerik Özeti
Vaulters büyük medeniyet
Merhamet Rahibesi Minör Hizip
Vaulters kahramanları
Özel düğüm otoriteleri
Vaulters ana görev
Korsan Diplomasisi
Opbot (kahraman)
Egzotik gemi modülleri
Ek İşler
4 keşif görevleri
OYUNLAR 2 / OYUNUN DEĞİŞTİRİLMESİ

Şu anda GAMES2GETHER topluluğuna katılın ve Endless Space 2 rozetini alın (GAMES2GETHER profilinizi kişiselleştirmek için puanların, onlarca avatarın ve başlığın kilidini açın).

Oyunun gelişimini takip edin ve sahnenin arkasındaki yeteneği öğrenin. Oyuna geribildirim vererek, fikir göndererek ve Sanat ve oyun öğeleri için oy kullanarak sesinizi yapın. Stüdyo tarafından yaratılacak ve oyuna eklenecek yarışmalara katılın ve tasarım içeriğine katılın!


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows (64bits only) 7 / 8 / 8.1 / 10
İşlemci: i3 4th generation / i5 2nd generation / A6 series
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Intel HD 4000 / AMD Radeon 5800 series / NVidia 550Ti
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DX11 compatible
İlave Notlar: Minimum Resolution: 1280 x 720
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows (64bits only) 7 / 8 / 8.1 / 10
İşlemci: i3 5th generation (or newer) / i5 3rd generation (or newer) / FX4170 (or newer)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon 8000 series or newer / NVidia GTX 660 or newer
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DX11 compatible
İlave Notlar: Recommended Resolution: 1920 x 1080

Endless Space® 2 – Digital Deluxe Edition İndir BENZER İÇERİKLER
Endless Space® 2 – Digital Deluxe Edition İndir YAPILAN YORUMLAR