Enshrouded World İndir – Full

0
  

Enshrouded World İndir – Full Türkçe Yama
 

Enshrouded World İndir – Full - Full PC Türkçe
   
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Enshrouded World torrent indir

Enshrouded World 2017 Oyuncular, bir Watchdog polis devletinden koparılarak bir oksijen üretim tesisinden çıkışı gören bir ekip içine yerleştirilen bir botanikçi Jill’in rolünü üstleniyorlar. Watchdog’un Jill’le olan niyeti, göründükleri kadar basit veya masum değildir ve Jill’in Watchdog’un kapsülünden önceki yaşamı gömülürken, onunla yetişmeye başlar.
Oyun Açıklamaları
Enshrouded World, araç savaşına, hayatta kalma unsurlarını ve oyuncunun dünyadaki ilerleme biçimine eşsiz bir yaklaşım getirerek çoğunlukla aksiyon odaklı yarış oyunlarından oluşan bir yeni hayat tazeler.

Enshrouded World oyununun temel bileşenleri, oyuncu ve onların hoverkraftları arasındaki merkezi bir ilişki ile iç içe geçmiş durumda olan savaş, keşif, hayatta kalma ve yönetim. Oyuncunun hayatta kalması için önemli kaynaklar, yalnızca hoverkraftın güvenliği dışında temizlenebilecek ortamlara dağılmıştır. Bu savunmasız durumda oyuncu, zamanını akıllıca sınırlı bir oksijen miktarı olarak yönetmeli ve düşmana karşı dramatik olarak düşen savunma oyuncuyu bekliyor olmalıdır.

Hayatta kalma oyunu söz konusu olduğunda oyuncunun daima bir takım seçenekleri vardır, düşmanlarla çarpışmalar önlenebilir ve bazı öğeleri elde etmeye odaklanmak uzun vadede daha fazla miktarda malzeme yol açacak daha fazla yol önerir. Oyundaki her ortam, düz bir çizginin tersine bir web’de başka birine bağlı olduğu için, oyuncu, istedikleri tempoda doğrusal olmayan bir şekilde ilerlemek için alabildiği birçok dallanma yolu vardır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Enshrouded World İndir – Full
 

Enshrouded World İndir – Full Full crack İndir
       

Enshrouded World İndir – Full Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Enshrouded World İndir – Full - Full PC Türkçe
 
1.032
OYUN BILGILERI 3 hafta önce eklendi
Enshrouded World İndir – Full

Tür: Aksiyon Oyunları, Hayatta Kalma Oyunları

Platform: PC

Boyut: 6.44 GB

Crack: CODEX

Tarih: 02-11-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: Türkçe (Desteklenmiyor), İngilizce, Rusça, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Korece, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince

Etiketler: ,

BENZER OYUNLAR
TARTARUS
828 bakılma
Sleeping Dawn
857 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
  • Bu oyunu ne Steam’de nede başka bir yerde görmemiştim, teşekkürler.

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!