Enshrouded World İndir – Full

0
 

Enshrouded World İndir – Full Türkçe Yama
 

Enshrouded World İndir – Full
 

Enshrouded World torrent indir

Enshrouded World 2017 Oyuncular, bir Watchdog polis devletinden koparılarak bir oksijen üretim tesisinden çıkışı gören bir ekip içine yerleştirilen bir botanikçi Jill’in rolünü üstleniyorlar. Watchdog’un Jill’le olan niyeti, göründükleri kadar basit veya masum değildir ve Jill’in Watchdog’un kapsülünden önceki yaşamı gömülürken, onunla yetişmeye başlar.
Oyun Açıklamaları
Enshrouded World, araç savaşına, hayatta kalma unsurlarını ve oyuncunun dünyadaki ilerleme biçimine eşsiz bir yaklaşım getirerek çoğunlukla aksiyon odaklı yarış oyunlarından oluşan bir yeni hayat tazeler.

Enshrouded World oyununun temel bileşenleri, oyuncu ve onların hoverkraftları arasındaki merkezi bir ilişki ile iç içe geçmiş durumda olan savaş, keşif, hayatta kalma ve yönetim. Oyuncunun hayatta kalması için önemli kaynaklar, yalnızca hoverkraftın güvenliği dışında temizlenebilecek ortamlara dağılmıştır. Bu savunmasız durumda oyuncu, zamanını akıllıca sınırlı bir oksijen miktarı olarak yönetmeli ve düşmana karşı dramatik olarak düşen savunma oyuncuyu bekliyor olmalıdır.

Hayatta kalma oyunu söz konusu olduğunda oyuncunun daima bir takım seçenekleri vardır, düşmanlarla çarpışmalar önlenebilir ve bazı öğeleri elde etmeye odaklanmak uzun vadede daha fazla miktarda malzeme yol açacak daha fazla yol önerir. Oyundaki her ortam, düz bir çizginin tersine bir web’de başka birine bağlı olduğu için, oyuncu, istedikleri tempoda doğrusal olmayan bir şekilde ilerlemek için alabildiği birçok dallanma yolu vardır.

   

Enshrouded World İndir – Full
   

Enshrouded World İndir – Full Full crack İndir
   

Enshrouded World İndir – Full MultiPlayer Yaması İndir
 
2.980
OYUN BILGILERI 12 ay önce eklendi
Enshrouded World İndir – Full

Tür: Aksiyon Oyunları, Hayatta Kalma Oyunları

Platform: PC

Boyut: 6.44 GB

Crack: CODEX

Tarih: 02-11-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: Türkçe (Desteklenmiyor), İngilizce, Rusça, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Korece, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!