Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Enter the Gungeon indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Enter the Gungeon indir

Enter the Gungeon indir Steam de indirme rekorları kıran Gungeon, yağma ateş isteyen misfits bir grup izleyen bir mermi cehennem zindan paletli olduğunu girin rulo ve atlatmak efsanevi Dungeons nihai hazineyi ulaşarak kişisel ibra kendi yolunu tablosunu-Flip: Geçmişi öldürebilir silah.

Bir kahraman seçin [ya da co-op takım] ve tehlikeli sevimli Gundead ve dişler için silahlı korkunç Gungeon patronları ile dolu katlı bir zorlu ve gelişen serisi hayatta tarafından Gungeon dibine için savaşmak. Değerli yağma toplayın gizli sırlarını keşfetmek ve fırsatçı tüccar ve bir avantajı kazanmak için güçlü öğeleri satın almak için esnafı ile sohbet.
Gungeon: Gungeon girin – zarif duvarları girmek tüm yok bir prosedür oluşturulan labirent bent kapsamında titizlikle el tasarlanmış odalar harmanlayarak sürekli gelişen mermi cehennem kale. Ama dikkat – Gungeon kazık ve içinde bulunan zorlukları yükselterek kendi sentries ve tuzakları karşı en mütevazı zafer eşitlemek yanıt!
Gundead Kültü: Gungeon sadece tuzakları ve çukurlarının olduğu – sinirlerinizi yatıştırmak ve Gundead gun-totting Cult yüz aşağı olarak amacınız sabitleyin. Tabancanın Bu müritleri kendi tapınağı savunmak için kendi parçalarını kahramanları indirdi ve gerekli her türlü taktikleri istihdam için hiçbir şey duracaktır.
Gungeoneers: Derin üzüntü yükünü birkaç olası kahramanlarından biri, her biri arasında ve ne olursa olsun, maliyeti kendi geçmişi değiştirmek için bir yol arayışı içinde seçin. eşit parçaya cesaret ve çaresizlik dolu, bu maceracılar, yanan duvarları arasında dalış mermi duvarı boyunca rulo, ya da diri hedeflerine bunu yapmak için etrafında ne olursa olsun arkasında siper almak için tereddüt etmeyecektir!
Silahlar: keşfedin ve Gungeon sizi karşı tüm imha benzersiz fantastik silah puanları kilidini – kendi benzersiz taktik ve mühimmat taşıyan her. gökkuşağı, balık, köpük dart ve arıların tuhaf etkili voleybolu için füzeler, lazerler ve gülleleri denenmiş ve gerçek karışık her şeyi açığa çıkarın! Evet, arılar.
TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 05 Nisan 2016

 alt=

  • OS: Windows 7 or later

 

Enter the Gungeon indir BENZER İÇERİKLER
Enter the Gungeon indir YAPILAN YORUMLAR