Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Europa Universalis IV Mare Nostrum indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Europa Universalis IV Mare Nostrum indir

Europa Universalis IV Mare Nostrum indir Mare Nostrum Paradox Development Studios tarihsel büyük strateji oyunu, Europa Universalis IV en çok satan en yeni genişleme olduğunu. Eğer erken modern dünya ile ulus rehberlik gibi şimdi emrinde daha fazla araç var.

Adından da anlaşılacağı gibi, Mare Nostrum deniz savaşı ve ticaret kontrolüne bağlı yeni sistemler tanıttı. senin filoları güç milletin toplamak denizcilerin sayısına bağlıdır ve gemileri artık devriye görevleri ve alanları verilebilir. yeni ticaret ligleri oluşturmak için seçenekler ve diğer iyileştirmeler bir dizi vardır.
Ana Özellikler
Harita Paylaşımı: Harita Paylaşımı: Bu belirli bir bölgenin kendi haritası için diğer ulusları sorabilir yeni bir diplomatik eylem olduğunu.
Deniz Görevler: Yeni görev sistem bir bölge için filoları göndermek ve onları hayatta kalmak için beklemek onu kolaylaştırır.
Berberi Korsanları: Kuzey Afrika kökenli Müslüman devletler altın ve denizciler için komşularının kıyıları baskın olabilir.
Ticaret Ligler: Tüccar cumhuriyetleri ortak savunma ve daha da önemlisi, ortak zenginlikleri için kendi Ticaret Ligi içine küçük ulusları işe.
Condottieri: Milletler bölge için değerli para kazanmak, diğer insanların savaşlarda savaşmak için kendi ordularını dışarı kiralayabilirsiniz.

TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır.

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 05 Nisan 2016

Europa Universalis IV Mare Nostrum indir BENZER İÇERİKLER
Europa Universalis IV Mare Nostrum indir YAPILAN YORUMLAR
Borsa Döviz Kurları