Expeditions Viking İndir

0
 

Expeditions Viking İndir Türkçe Yama
 

Expeditions Viking İndir
 

Expeditions Viking PC indir

Expeditions Viking 2017 RPG Oyunu Mütevazı bir Viking klanının atanmış yeni şefi olarak, kendinize has bir köyünüz olacak. Ancak, adınızı tarihin kaidesine ayırmak için, köyünüzün refah ve ününü artırmak için büyük güç ve büyük zenginlik gerekir. Norveç topraklarından kazanılması gereken çok az şey var; bu nedenle, Batıdaki denizlerde manzaralarını belirlemelisin, burada masallar, hazine ile dolu hazır dolu bir adanın konuşulduğunda.

Servetini ara

Güvenilir hanımlarınız sizi günün emri doğrultusunda Valhalla’ya kadar takip edecekler, ancak bundan bin yıl boyunca hatırlanacak bir miras bırakmaktan daha fazlasına ihtiyacınız olacak. Şimdi, değerli bir savaşçı grubunu bir araya getirin, bir gemi inşa edin ve denizin zenginlik ve zaferini arayın. Britannia Logic Artists ‘Expeditions’da bekliyor: Viking.

Ana Özellikler:

Kendi Viking reislerinizi yaratın! Karakterinizi, istatistiklerin, yeteneklerin ve yeteneklerin karakterinizin rolünü tanımladığı benzersiz karakter sistemimizden ayırın.
Raiding veya Ticaret? Vikingler yalnızca şiddetli savaşçılar değil, bilgili esnaflar olarak biliniyordu. Zenginliği havuç veya sopayla nasıl bulacaksınız?
Savaş ve Politika: Çeşitli taraflarla yan Norsemen, Picts veya Angles olabilirler.
İtibar: Tercihlerinize dikkat edin, eylemlerinizin hikayeleri başkalarını korkusundan getirebilir, ancak sana güvenirler mi?
Tarih sayfalarına adım atın: İskandinav tarihinin güzel ve içten anlatımında

   

Expeditions Viking İndir
   

Expeditions Viking İndir Full crack İndir
   

Expeditions Viking İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
2.012
OYUN BILGILERI 1 sene önce eklendi
Expeditions Viking İndir

Tür: Simulasyon Oyunları, RPG Oyunları

Platform: PC

Boyut: 6.48 GB

Crack: CODEX

Tarih: 27-04-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!