FaceRig Pro 2016 indir – Full

1
   

FaceRig Pro 2016 indir – Full Türkçe Yama
 

FaceRig Pro 2016 indir – Full - Full PC Türkçe
   

FaceRig Pro 2016 indir

FaceRig Pro 2016 indirFaceRig Pro DLC çevrimiçi içerik oluşturulan FaceRig göndererek reklam tabanlı para kazanmak isteyen kişiler için tasarlanmıştır.

Temel sürümü ve Pro DLC arasındaki farklar:
FaceRig Classic ile, sadece sürece bunun ticari bir yönü önemli olmamasından dolayı YouTube / Twitch’ten veya benzeri videoları para kazandırmak için izin verilir. Size fazla 500 $ aylık geliri üreten herhangi bir cadde (kanal) üzerinde kullanılarak ticari olarak anlamlı düşünün. Bu (örneğin Patreon olarak bir kez veya tekrarlayan) reklam tabanlı gelir ve gönüllü bağış içerir. Bu eşiğin altında iseniz iseniz Pro veya Studio yükseltmeniz gerekir yukarıdaki, Klasik kullanabilirsiniz.
FaceRig Pro DLC ile size / YouTube’da videolardan para ne olursa olsun aylık gelirin Twitch izin değil, YouTube Kırmızı özeldir içerik için böyle yeni YouTube Red olarak tabanlı hizmetler, (abonelik için özel içerik için ihtiyacınız olacak FaceRig Studio).
Pro DLC ile oluşturulan içerik ne olursa olsun lisans size, uygun gördükleri altında kullanılabilir yapılabilir iken, Creative Commons lisansı tarafından yönetilir kamuya yapılan FaceRig Classic ile oluşturulan içeriğin sürece doğrudan satılan değil gibi (sınırsız ticari kullanım için aşağıya bakın -) FaceRig Studio ile.
FaceRig Pro FaceRig Classic yeni varlıklar, teknik özellikleri veya iyileştirmeler getirmez. Sadece arkadaşlarınız ve ailenizle eğlenmek için kullanmak istiyorsanız, size daha fazla FaceRig geliştirme çabası desteklemek istiyorsanız dışında daha pahalı Pro DLC gerekir hiçbir neden yoktur.
Temel Özellikler:
Bir giriş video akışında izleme Gerçek zamanlı baş ve anlatım (aynı zamanda ses analizi ile).
Ek sanal puppeteering girişi ile izlenen verilerin birleştirilmesi.
On-the-fly ses işleme (ses değişiklik) ile animasyon izlenen veriler için yeniden hedefleme ve kullanıcı tarafından seçilen 3d model üzerinde animasyon uygulamak,
Rendering ve kullanıcı tarafından seçilen arka planda, gerçek zamanlı animasyon modeli aydınlatma.
Render video kodlama ve sanal web kamerası çıktı olarak daha da gönderme (temelde kamerası girişi yakaladığını ve daha göndermeden önce fantastik içeriği ile gerçek web kamerası tarafından çekilen görüntüleri değiştirir).
Yukarıdaki tüm işlemler parametreleri ayar için arayüz sağlamak.
Kişiselleştirilebilir avatarlar
Açık oluşturma platformu: Kendi modelleri (FaceRig dışında), ithalat yapmak ve bunları kendi avatarlarınız olarak kullanabilirsiniz. Modeller geçme özellikleri, bir dizi uygun oluşturulması gerekir.

Notlar:
(Diğer uygulamalarda kullanmak için hareket yakalama veri verme) izlenen ifade verilerinin Sayısal ihracat Studio sürümü için ayrılmış bir özellik olacaktır. FaceRig Klasik ve Pro sadece çıkış zaten video ve ses render.

FaceRig bir indie girişim ve gelişimi bugüne kadar başarıyla IndieGoGo aracılığıyla finanse kalabalığın edilmiştir. Sıcak onların destek ve coşku için şaşırtıcı destekçileri gider teşekkür ederim.

 

FaceRig Pro 2016 indir – Full
 

FaceRig Pro 2016 indir – Full Full crack İndir
         

FaceRig Pro 2016 indir – Full Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

FaceRig Pro 2016 indir – Full - Full PC Türkçe
 
6.035
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
FaceRig Pro 2016 indir – Full

Tür: Aksiyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 4,32 GB

Crack: newiso

Tarih: 24-01-2016

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , , ,

BENZER OYUNLAR
Call of Duty WWII İndir
107.720 bakılma
Far Cry 5 İndir
32.084 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!