Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Fairy Fencer F indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Fairy Fencer F indir

Fairy Fencer F indirUzun zaman önce, Aşağılık Tanrı ve Tanrıça birbirleri ile savaş yürütüyorlar. Aynı şekilde başka bir dünya uzak mühürlü, eşleşti …

Şimdi Dişi adında bir tembel genç adam nasılsa kendisini, o gerçekten oldukça uğraşmak istemem bu savaşın önemli bir parçası bulur, ama kader bu nadir RPG çağırıyor!

Temel Özellikler
Flash & Flair Daha! Eskrimciler ve periler dünyası 1080p grafik revizyon ile güncellenir! Fairizing kadar iyi görünmemişti.
Sonraki öğünde daha fazla ilgi bir kahraman ve hiçbiri sahip olacak bir peri Eşimle Gerçekten Reluctant Kahraman, bu tasarruf-dünya anlatı delişmen mizah yığında ile enjekte edilir!
Yüksek tansiyon! Uğraşan ve hasar alarak savaşta Gerginlik göstergesi artırın. yüksek Eğer çanak olacak daha fazla zarar vardır. Bir süper-güçlü bir form oluşturmak için peri ile birleştirerek – bu kadar yüksek olduğunu sonra, Fairize mümkün olacak!
Perinin Kader mücadelenizde size katılmak perileri bulun – sadece sana özel yetenekleri verebilir ve onları tesviye da sizin etkisi yarıçapını artırmak gerekir …
Dünya Şekillendirme! Tanrıça ve aşağılık Tanrı’dan furies çekin ve onları sizin periler yerleştirin. Daha sonra EXP artırır ya da düşman değişiklikleri gibi yakın zindanlarda yeni efektler için dünya haritasında içine bu furies oyabiliriz – dikkatli olun rağmen değil, tüm etkileri iyi olduğundan!

  • OS: Windows XP
  • Processor: 2.13GHz Intel Core2 Duo or equivalent
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: DirectX 9.0c compatible graphics card with 512Mb RAM and support for v3 shaders
  • DirectX: Version 9.0c
  • Hard Drive: 5 GB available space
  • Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card

 

Fairy Fencer F indir BENZER İÇERİKLER
Fairy Fencer F indir YAPILAN YORUMLAR