Fairy Fencer F indir

0
 

Fairy Fencer F indir Türkçe Yama
 

Fairy Fencer F indir
 

Fairy Fencer F indir

Fairy Fencer F indirUzun zaman önce, Aşağılık Tanrı ve Tanrıça birbirleri ile savaş yürütüyorlar. Aynı şekilde başka bir dünya uzak mühürlü, eşleşti …

Şimdi Dişi adında bir tembel genç adam nasılsa kendisini, o gerçekten oldukça uğraşmak istemem bu savaşın önemli bir parçası bulur, ama kader bu nadir RPG çağırıyor!

Temel Özellikler
Flash & Flair Daha! Eskrimciler ve periler dünyası 1080p grafik revizyon ile güncellenir! Fairizing kadar iyi görünmemişti.
Sonraki öğünde daha fazla ilgi bir kahraman ve hiçbiri sahip olacak bir peri Eşimle Gerçekten Reluctant Kahraman, bu tasarruf-dünya anlatı delişmen mizah yığında ile enjekte edilir!
Yüksek tansiyon! Uğraşan ve hasar alarak savaşta Gerginlik göstergesi artırın. yüksek Eğer çanak olacak daha fazla zarar vardır. Bir süper-güçlü bir form oluşturmak için peri ile birleştirerek – bu kadar yüksek olduğunu sonra, Fairize mümkün olacak!
Perinin Kader mücadelenizde size katılmak perileri bulun – sadece sana özel yetenekleri verebilir ve onları tesviye da sizin etkisi yarıçapını artırmak gerekir …
Dünya Şekillendirme! Tanrıça ve aşağılık Tanrı’dan furies çekin ve onları sizin periler yerleştirin. Daha sonra EXP artırır ya da düşman değişiklikleri gibi yakın zindanlarda yeni efektler için dünya haritasında içine bu furies oyabiliriz – dikkatli olun rağmen değil, tüm etkileri iyi olduğundan!

   

Fairy Fencer F indir
   

Fairy Fencer F indir Full crack İndir
   

Fairy Fencer F indir MultiPlayer Yaması İndir
 
1.463
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
Fairy Fencer F indir

Tür: PC OYUNLARI, Aksiyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 2,4 GB

Crack: -CODEX

Tarih: 05-08-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!