Fallout 4 pc indir

0
   

Fallout 4 pc indir Türkçe Yama
 

Fallout 4 pc indir - Full PC Türkçe
   

Fallout 4 pc indir

Fallout 4 torrent pc indir
Bethesda Game Studios, Fallout 3 ödüllü yaratıcıları ve The Elder Scrolls V: Skyrim, Fallout 4 dünyasına hoş geldiniz – Onların şimdiye kadarki en iddialı oyun ve açık-dünya oyun yeni nesil.

Vault 111 tek kurtulan olarak, nükleer savaşın tahrip dünyasına girmek. Her saniye bir hayatta kalma mücadelesi ve her seçim sizindir. Sadece yeniden ve Wasteland kaderini belirleyebilir. Eve Hoşgeldin.
Temel Özellikler:
Özgürlük ve Özgürlük!
Eğer yerle karakterler ve görevler yüzlerce büyük bir açık dünyada istersem onu ​​yaparım. Iktidar için yarışıyor birden hizipler katılmak ya da tek başına gitmek, seçimler hepsi senin.

Sen Özelsin!
Eğer S.P.E.C.I.A.L. ile istediğiniz kim Be karakter sistemi. Karizmatik pürüzsüz talker bir güç Zırhlı asker, sen Perks yüzlerce seçim ve kendi playstyle gelişebilir.

Super Deluxe Piksel!
Tamamen yeni nesil grafik ve aydınlatma motoru daha önce hiç olmadığı gibi yaşama Fallout dünyasına getiriyor. Boston kalıntıları Commonwealth püskürdü ormanlardan, her konum, dinamik ayrıntılarla doludur.

Şiddet ve V.A.T.S.!
Yoğun birinci veya üçüncü kişi savaş da size saldırıları seçmek ve sinematik katliam keyfini çıkarmanızı sağlar yeni dinamik Vault-Tec Assisted Hedefleme Sistemi (VATS) ile yavaşlamış olabilir.

Toplayın ve inşa!
, Toplayın, yükseltme ve bugüne kadar en gelişmiş işçiliği sisteminde öğelerin binlerce oluşturmak. , Zırh, kimya ve gıda Silahlar sadece başlangıçtır – hatta inşa ve tüm yerleşim yönetebilirsiniz.

 

Fallout 4 pc indir
 

Fallout 4 pc indir Full crack İndir
         

Fallout 4 pc indir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Fallout 4 pc indir - Full PC Türkçe
 
28.525
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
Fallout 4 pc indir

Tür: Aksiyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 24,47 GB

Crack: CODEX

Tarih: 10-11-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!