Far Cry 4 Gold Edition Repack İndir

0
 

Far Cry 4 Gold Edition Repack İndir Türkçe Yama
 

Far Cry 4 Gold Edition Repack İndir
 

Far Cry 4 Gold Edition repack indir

Annenizin ölmekte olan dileklerini yerine getirmek için Kyrat’a seyahat ederken, diktatör Pagan Min’in baskıcı rejimini devirmek için kendinizi bir iç savaşa sürüklediniz. Tehlikenin ve öngörülemezliğin her köşede gizlendiği bu geniş açık dünyayı keşfedin ve gezin. Burada her karar önemlidir ve her saniye bir öyküdür. Kyrat’a hoş geldiniz.

Temel Özellikler

• OLANAKLARLA DOLDURULUŞ AÇIK DÜNYAYI KEŞFEDİN
Şimdiye kadar oluşturulan en farklı Far Cry dünyasını keşfedin. Yemyeşil ormanlardan göçebe Himalayalara kadar uzanan arazi ile tüm dünya canlı … ve ölümcül.
– Leoparlar, gergedanlar, siyah kartallar ve kısır bal porsuklarından Kyrat, bol miktarda vahşi hayata ev sahipliği yapmaktadır. Kaynaklar için ava çıkarken, bir şeylerin avlanabileceğini bilin …
– Yepyeni gyrocopter’ten yukarıdan düşman toprakları izleyip kanat takımında dünyaya düşer. Altı tonluk bir filin arkasına tırmanın ve ham gücünüzü düşmanlarınıza açın.
– İş ne kadar çılgınca veya öngörülemiyorsa da, doğru silahı seçin. Farklı bir cephanelikle, her şeye hazırlıklı olacaksın.

• CO-OP: ARKADAŞIN İNDİRİLMESİ
Her yolculuk yalnız başına yapılmamalıdır. Far Cry 4, ikinci bir oyuncunun herhangi bir noktaya atılmasını ve bırakılmasını sağlar ve böylece Far Cry’nin gerçek ruhunda sonraki nesil için kooperatif deneyimini yeniden hayal eder. Artık Kyrat’ın yaşayan açık dünyasını keşfedip keşfedebilirsiniz.

   

Far Cry 4 Gold Edition Repack İndir
   

Far Cry 4 Gold Edition Repack İndir Full crack İndir
   

Far Cry 4 Gold Edition Repack İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
13.675
OYUN BILGILERI 1 sene önce eklendi
Far Cry 4 Gold Edition Repack İndir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları, Repack Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 14.6 GB

Tarih: 03-04-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!