Farcry 5 ne zaman çıkacak

1
 

Farcry 5 ne zaman çıkacak Türkçe Yama
 

Farcry 5 ne zaman çıkacak
 

Farcry 5 ne zaman çıkacak

FARCRY 5 NE ZAMAN ÇIKACAK
Oyun sektöründe en iyilerin yeni oyunlarını çıkartarak yarışa dahil oldukları şu günlerde bir haber de Ubisoft’tan geldi. Ünlü oyun yapımcısı şirket resmi sosyal medya hesabından Farcry isimli oyununun yeni versiyonu olan 5. serisinin çıkartılacağını duyurdu. Bu açıklamadan sonra oyunseverlerin meraklı bakışları tamamen Ubisoft oyun şirketine çevrildi. Oyunun daha önceki serilerinin büyük rağbet görmesi ve kullanıcıların oyunun devamını istemesi üzerine şirket tarafından alınan karar oyunseverleri mutlu etmekle birlikte rakip oyun şirketlerini de bir hayli kızdırmış olmalı. Bu günlerde yeni oyunların duyurulmasından da anlaşıldığı gibi 2018 yılı adeta torrent oyun yılı olacak gibi görünüyor. Oyunun 2018 yılının nisan ayında piyasaya sürüleceği açıklanırken şimdiden en çok araştırılan ve ilgi gören oyunlar arasında zirveye ulaşmış durumda.
2018 YILINDA ÇIKACAK OYUNLAR
2018 yılının oyun sektörü adına oldukça zengin bir yıl olacağını ve bu yılda oldukça güzel oyunların çıkartılacağından bahsetmiştik. Oyun şirketleri adeta büyük biz atak yaparak hemen hemen aynı zamanlarda piyasaya sürecekleri oyunları piyasada büyük bir rekâbet ortamı oluşturacak gibi gözüküyor. Oyunların torrent oyun seçeneği ile gelmesi ise rekâbet ortamında oyunu bir tık ileriye taşıyacaktır.
FARCRY 5 TORRENT
Piyasanın 2018 yılında oldukça kızışacak olması ise oyun firmalarının oyunlarında kullanıcıları cezbedecek özellikleri sunması ile tercihi arttırma çabasını gözler önüne seriyor. Bu rekâbet ortamında ise hangi oyun şirketi çıkaracağı oyununda torrent oyun indir seçeneğini kullanırsa bu seçeneklerle gelen oyunların her daim diğer rakiplerine göre ön planda olacağının bilmesi gerekir. 2018 yılında adeta kurtlar sofrasına dönüşecek olan oyun sektöründe kim daha iyiyse oyunseverler onu tercih ederek mutlaka oyunlara hak ettikleri değeri vereceklerine dair hiç şüphe yok.

   

Farcry 5 ne zaman çıkacak
   

Farcry 5 ne zaman çıkacak Full crack İndir
   

Farcry 5 ne zaman çıkacak MultiPlayer Yaması İndir
 
1.163
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!