Fear Equation indir

0
   

Fear Equation indir Türkçe Yama
 

Fear Equation indir - Full PC Türkçe
   

Fear Equation pc 2016 torrent indir

Fear Equation 2016 pc indir, Tüm Dünya sisle kaplıdır. Sise kim girer ise Çoğu kayboluryor ve hayatta olanlara da yaşama kabusları getiriyor.Korku Simulasyon Oyunları arasında en iyilerinden biri Fear Equation indir.

Nereden geldiğini Kimse bilmiyor, ama hepsi fikirleri var. Bazıları ilahi yargı olduğuna inanıyorum, bu bir deney ters gitti söylüyorlar. Ya sen? Bildiğiniz tüm güneş sadece ufukta parlamaya söyleniyor olmasıdır.

Sen Mühendis vardır. Bir tren, sis kapatılmış, hayatta kalanları kurtarmaya ve kurtuluş onları almaya hazır: Sen mükemmel bir sistem tasarladık.

Sadece onlar dinlemek isterseniz …

Korku Denklemi bir sıra tabanlı strateji / haydut gibi bir sonu dünya senaryoda değiştirilmiş yük treninin kontrol altına almak gerekir nerede. Peyzaj içine olanların kabuslar tecelli kalın, ölümcül sis tarafından istila edildi. Sizin yaşam taktik planlama ve dikkatli kaynak yönetimi bağlıdır.

Mühendisi olarak, sen hayatta kalanları kurtarmak hayallerini analiz ve kendi hayal onları korumak için savunma oluşturmamız gerekir. Konularda karmaşık hale getiren, yolcular sis oluşturuldu olarak nasıl kendi teorilerini ve inançları dayalı arası arabası hizipler oluşturacak.

Her oyun benzersiz ve dramatik oyunun nasıl oynandığını değiştirmek için Engineer özelleştirebilirsiniz.

Sizin yolcuların yanlarında kabuslar getiriyor. Sis saldırıları, bunu yapmak ne zaman onların en kötü korkuları canlanıyor. Savunmasını hazırlamak yardımcı olmak için yolcuların rüya günlükleri okudum.

Tren kaynakları ihtiyacı ve onları almak için tek bir yolu var: sisin içine geri dışarı yolcu gönderin. Ipuçları için radyo yayınları dinleyin ve sıra temizleyiciler donatmak. Onlar sisin içine kaybolur edeceğiz çünkü Ama çok uzun kalmaz.

Yolcular da sis gelen düşünüyorum burada dört hiziplerin içine grup bazlı olacak. Farklı gruplar farklı kabuslar, beceri ve endişeleri ile ilişkilidir. Sen, yeteneklerini en üst düzeye çıkarmak aralarındaki anlaşmazlıkları ele almak ve onların ihtiyaçlarını karşılamak gerekir.

Bireysel tren başlangıç ​​koşulları belirlemek, genel zorluk ve oyun alabilir farklı dersler – iyi hem de kötü – özel nitelemeler ile kendi Mühendisi oluşturun. Karakteri ile kullanılmak üzere kendinize (veya diğerleri) fotoğrafları alarak daha da Engineer kişiselleştirin.

Özel yolcu yaratıcısı kullanarak kendi tasarım yolcular ile tren doldurun. Ad, hayati istatistikler, meslek, hizip eğilimler ve etkisi tüm değiştirilebilir. Mühendis özelleştirme olduğu gibi, oyun her bir yolcuya kendi bir hayat vermek için dışarıdan fotoğraf aktarabilirsiniz.

Bir zengin detaylı 3D kabin keşfedin ve bilgisayarlar, tren kontrolleri, haritalar ve konsolları ile etkileşim. Tüm etkileşim noktaları kaybolmak asla böylece oyun kılavuzu bulunmaktadır.

Çıkış Tarihi: 15 Oca 2016

 

Fear Equation indir
 

Fear Equation indir Full crack İndir
         

Fear Equation indir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Fear Equation indir - Full PC Türkçe
 
1.318
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
Fear Equation indir

Tür: Simulasyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 550 MB

Crack: PLAZA

Tarih: 17-01-2016

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , , ,

BENZER OYUNLAR
Far Cry 5 İndir
31.702 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!