Torrent Oyun indir, Pc, Full Oyun, Oyun Yükle, Tek Link https://www.torrentabi.com Torrent Oyun indir 2017 dosyalarını sorunsuz ve güvenli indirebileceğiniz Başlıca Torrentler olmak üzere Full programlar, tek link oyunlar vede Repack Oyunlar Fri, 13 Oct 2017 11:18:52 +0000 tr-TR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.2 The Evil Within 2 İndir https://www.torrentabi.com/the-evil-within-2-indir.html https://www.torrentabi.com/the-evil-within-2-indir.html#comments Fri, 13 Oct 2017 11:16:38 +0000 https://www.torrentabi.com/?p=38495

The Evil Within 2 PC indir

The Evil Within 2 2017’den hayatta kalma korkularının en son gelişimi. Dedektif Sebastian Castellanos hepsini kaybetti. Ancak kızını kurtarma şansı verildiğinde, bir kez daha STEM’in kabus dünyasına inmesi gerekiyor. Korkunç tehditler her köşeden ortaya çıkar ve dünya onun etrafında döner ve eğilir. Sebastian karşı karşıya kalacak zorluklar, silahlar ve tuzaklarla baş edelim ya da hayatta kalabilmek için gölgelerden gizlice gizlenebilir.

TR İLK TORRENTABİ.COM FARKİ İLE 

The Evil Within 2 FRAGMANI SİZLERLE

]]> https://www.torrentabi.com/the-evil-within-2-indir.html/feed 3 Man O’ War: Corsair – Warhammer Naval Battles İndir – Full https://www.torrentabi.com/man-o-war-corsair-warhammer-naval-battles-indir-full.html https://www.torrentabi.com/man-o-war-corsair-warhammer-naval-battles-indir-full.html#comments Wed, 11 Oct 2017 14:09:22 +0000 https://www.torrentabi.com/?p=41520

Man O\’ War: Corsair – Warhammer Naval Battles torrent indir

Denizleri düşman gemilerini yağmalamak, limanları ziyaret etmek ve ticaret yapmak için yelken açın. Sırtınızdaki bir filo gemisiyle yolunuzdaki her şeye hakim ol, insanların göreneklerinden kaçmalarını sağla, efsanelerin tarih kitaplarına ve çeliklerine düşmanlarının kalbiyle bırak.

Keşfedin ve Dövüşün
Kaptan, çok çeşitli yelkenli tekneler keşfetmek ve çılgınca deniz eyleminde düşman gemileri ile mücadele ederken ticaret.

Yatılı Eylemler
Deniz savaşlarının yanı sıra, düşman gemileri ile yatılı eylemlerde bulunmak, güverte yürürken, silah bulunduğunu, düşman ekibine saldırdığını görür. Gemileri yağmalayın ya da batırın, seçim sizin.

Düşmanlar ve Müttefikler
Farklı ve ölümcül gemiler satın alın. Farklı ırklardan müttefikleri komuta edin ve birçok ölümcül düşmanla savaşın. Şiddetli fırtınalar, ölümcül filolar ve korkunç düşmanlar nihai ihtişam yolunu tıkayacak.

Özel Savaşlar
Kendi filosunu herhangi bir hizip oyunundan kurun ve seçtiğiniz herhangi bir düşmana karşı savaşın.

Eski Dünya
Man O ‘War’da bir kaptan: Corsair, Warhammer dünyasında büyük bir kıtanın kıyılarında uçabilir. Erengrad’dan Sartosa’ya 50 liman üzerinde gezinen deniz keşfetmek için sizindir.
Kahramanca bir maceraperestin sadece düşman gemilerine sahip değildir. Derin ve keşfedilmemiş okyanuslarda korkunç yaratıklar vardır, bu az sayıdaki masalın hikayesini anlatan ve yaşayan canlılardır.
Derin denizden çıkan ölümcül canlılar kan dökülür ve çeneleri eşit derecede düşürür. Bilge, kaçmaya çalışacak, ancak bu tür yaratıklarla mücadele edebilecek kadar cesur olanlar dünyaca ünlü olacaklar.

]]>
https://www.torrentabi.com/man-o-war-corsair-warhammer-naval-battles-indir-full.html/feed 2
Middle-earth Shadow of War İndir https://www.torrentabi.com/middle-earth-shadow-of-war-indir.html https://www.torrentabi.com/middle-earth-shadow-of-war-indir.html#comments Tue, 10 Oct 2017 13:48:06 +0000 https://www.torrentabi.com/?p=41509

Middle-earth Shadow of War torrent indir

Middle-earth Shadow of War Full ücretsiz tam sürüm dür.

GÜMÜŞ SÜRÜMÜ

Gümüş Sürümünün içeriği:
• Slaughter Tribe Nemesis Genişlemesi
• Outlaw Tribe Nemesis Genişlemesi
• Gümüş Savaş Sandığı

Nemesis Genişlemeleri; yeni düşmanlar, takipçiler, görevler, beceriler, silahlar, Kale ve doğa güncellemeleri içeren yeni bir Ork Topluluğu ile bir Meşhur Donanım Seti içeriyor.

Ordunuzu oluşturmak, Kaleleri fethetmek ve Mordor’u içeriden ele geçirmek için düşman hatlarını yarın. Ödüllü Nemesis Sisteminin her düşman ve takipçisiyle nasıl eşsiz kişisel hikayeler ürettiğini görün ve Karanlık Lord Sauron ile Ringwraith’lerinin gücünü bu yeni ve destansı Orta Dünya hikayesinde yenin.

Middle-earth™: Shadow of War™ Genişlemesinde hiçbir şey unutulmayacak.

ALTIN SÜRÜMÜ

Altın Sürümünün içeriği:
• Slaughter Tribe Nemesis Genişlemesi
• Outlaw Tribe Nemesis Genişlemesi
• The Blade of Galadriel Hikaye Genişlemesi
• The Desolation of Mordor Hikaye Genişlemesi
• Altın Savaş Sandığı

Nemesis Genişlemeleri; yeni düşmanlar, takipçiler, görevler, beceriler, silahlar, Kale ve doğa güncellemeleri içeren yeni bir Ork Topluluğu ile bir Meşhur Donanım Seti içeriyor.

Hikaye Genişlemeleri yeni bir sefer, oynanabilir karakter ve beceriler, yan görevler, düşmanlar, müttefikler ve daha fazlasını içeriyor.

Ödüllü Nemesis Sisteminin hayata geçirdiği destansı dünyayı yaşayın. Middle-earth™: Shadow of War™ Genişlemesinde bir Güç Yüzüğü oluşturun, devasa savaşlarda Kaleleri fethedin ve Mordor’u kendi ork ordunuzla ele geçirin.

BU OYUN HAKKINDA

Ordunuzu oluşturmak, Kaleleri fethetmek ve Mordor’u içeriden ele geçirmek için düşman hatlarını yarın. Ödüllü Nemesis Sisteminin her düşman ve takipçisiyle nasıl eşsiz kişisel hikayeler ürettiğini görün ve Karanlık Lord Sauron ile Ringwraith’lerinin gücünü bu yeni ve destansı Orta Dünya hikayesinde yenin.

TR İLK BİZDE TORRENTABİ.COM FARK İLE 

SADECE CRACK İNDİR 86.44 MB

]]> https://www.torrentabi.com/middle-earth-shadow-of-war-indir.html/feed 28 WWE 2K18 İndir https://www.torrentabi.com/wwe-2k18-indir.html https://www.torrentabi.com/wwe-2k18-indir.html#comments Tue, 10 Oct 2017 10:25:07 +0000 https://www.torrentabi.com/?p=41499

WWE 2K18 torrent indir

WWE tarihindeki en büyük bilgisayar oyunu serisi WWE 2K18 ile geri dönüyor! Kapak Superstar’ı Seth Rollins’i içeren WWE 2K18 etkileyici aksiyon, büyüleyici grafikler, olaylar, heyecan, yeni oyun modları, ek maç türleri, ayrıntılı yaratma imkanı ve WWE 2K ile ilgili sevdiğiniz her şeyle birlikte bugüne kadarki en gerçekçi oyunu sunuyor. Be Like No One.

Şimdiye Kadarki En Gerçekçi WWE Oyunu!

En gerçekçi WWE oyunu deneyimi artık sekiz kişilik maçlar, yeni tutarak taşıma sistemi, yeni ağırlık algılama, binlerce yeni animasyon ve kocaman bir sahne arkası alanıyla daha da gerçekçi. Ayrıca yepyeni işleme motoru WWE 2K18’e görsel bir revizyon sağlıyor. Bu WWE’deki olayların her zamankinden gerçekçi olmasını sağlayacak!

MyCAREER

Yeni bir MyCAREER deneyimi, WrestleMania’ya doğru ilerken sizi harikalık yoluna sokuyor. Özgürce dolaşarak, WWE Superstar’larıyla konuşarak, ittifaklar oluşturarak, düşman edinerek, görev arayarak ve gelecek maçlar için strateji oluşturarak WWE’yi her zamankinden farklı deneyimleyin.

Road to Glory

MyPlayer’ınız WWE Hall of Fame’e girebilecek mi? Karşınızda yeni Road to Glory! İzleme başına ödeme gibi gerçek ve özel WWE etkinlikleriyle birlikte yapılan Special Events’e girmeyi garantilerken açılabilir özellikler, güçlendirmeler ve yükseltmeler kazanarak MyPlayer’ınızı geliştirmek için çevrimiçi olarak rakiplerinizle yarışın.

Dinamik Creation Suite

Daha da ayrıntılı özelleştirme araçları ve yeni Custom Match seçeneği ile WWE’yi her zamankinden farklı şekilde özelleştirin! Sağlam Creation Suite ayrıca Create-a-Superstar, Create-a-Video ve Create-an-Arena için daha ayrıntılı özellikler sunar.

Gerçekten de ŞİMDİYE KADARKİ EN BÜYÜK ROSTER!

Birçok favori WWE, NXT ve efsanevi Superstar’ınız ile ringe hükmedin! Şaka yapmıyoruz! WWE 2K18, WWE ringini onurlandıran en büyük ve en iyi WWE Superstar’lardan oluşan en eksiksiz roster’ı sunuyor!

]]>
https://www.torrentabi.com/wwe-2k18-indir.html/feed 2
The Crew 2 İndir https://www.torrentabi.com/the-crew-2-indir.html https://www.torrentabi.com/the-crew-2-indir.html#respond Tue, 10 Oct 2017 10:13:50 +0000 https://www.torrentabi.com/?p=41486

The Crew 2 torrent indir

The Crew® 2 yeteneklerini gösterme ve çok yönlü ustalığını geliştirerek motor sporları şampiyonu olma imkanı sunuyor.

ÖZELLİKLERİ
MOTORNATION’A HOŞ GELDİN – KARADA, HAVADA VE DENİZDE ZORLU GÖREVLER SENİ BEKLİYOR
Efsanevi mekanlarda sınırları zorla, yeni deneyimler edin. Karla kaplı Rocky Dağlarının üzerinde, bulut ve sisler arasında uç, New York’un arka sokaklarında lastiklerini yak, asfaltları ağlat, Misisipi nehri boyunca yolculuklara çık, Büyük Kanyon’un her metresini keşfet! Rüyalarını süsleyen hiper araçlarını ve efsanevi Amerikan motorlarını kullan, en çevik akrobasi uçaklarının ve su motorlarının dümenine geç. Bu bütünüyle yeniden tasarlanmış Amerika’da eğlenceli ve zorlu deneyimlerin sonu yok!

ARAÇLAR ARASINDA ANINDA GEÇİŞ YAP VE %100 KESİNTİSİZ BİR DENEYİM YAŞA
The Crew® 2’de favori aracının direksiyonuna geçip açık bir dünyayı keşfediyorsun. Fast Fav özelliği sayesinde, tek bir tuşa basarak bir araçtan diğerine geç ve bu muazzam ve kesintisiz açık dünyanın sunduğu bütün potansiyeli deneyimle. Rüyalarının arabasına bin ve Los Angeles sokaklarında dolaş, oradan çevik akrobasi uçağının kokpitine geçerek gökdelenlerin üzerine yüksel ve Hollywood’un muhteşem manzadasına yukarıdan bak, sahile ulaşıp Pasifiğin sularına indikten sonra müthiş bir sürat motoruna geçiş yap. Eğlence ve heyecan olasılıkları sınırsız!

ŞAMPİYON MU OLMAK İSTİYORSUN, OL
Ülkenin dört yanındaki farklı motor sporları gruplarına katıl, sokak yarışçıları, profesyoneller, off roadcular ve serbest stilciler seni bekliyor. Her biri seni yeni yolculuklara çıkaracak, kendi motor sporları disiplini ve kültürleri ile tanıştıracaklar. Yarışlara katıl, meydan okumalara yanıt ver, kendi kişisel tarzını oluştur ve geliştir, rüyalarının araçlarını topla, kişiselleştir ve sergile, ve nihayet Amerikan motor sporları dünyasına damganı vur.

BAĞLANTILI BİR DÜNYADA PAYLAŞ VE PARLA
The Crew® 2 dünyasında kişisel başarılarını ve unutulmaz anlarını arkadaşlarınla ve diğer oyuncularla paylaş, rekorlar kır, adını en başa yazdır! Ulaştığın her başarı, diğer oyunculara bir meydan okuma olarak kaydedilecek, diğerlerinin başarıları da senin için tabii. En iyi anlarını kaydetmek ve paylaşmak sadece bir tık uzakta.

]]>
https://www.torrentabi.com/the-crew-2-indir.html/feed 0
Football Manager 2018 İndir https://www.torrentabi.com/football-manager-2018-indir.html https://www.torrentabi.com/football-manager-2018-indir.html#respond Tue, 10 Oct 2017 07:00:17 +0000 https://www.torrentabi.com/?p=40997
Football Manager 2018 İndir
Football Manager 2018 yani bir diğer adıyla FM 18 futbol sevenleri en çok sevdiği oyun haline gelmiş spor Simulasyon Oyunları arasında ilk sırayı almış dır. Futbolunun bir zeka yani fikir oyunu olduğunu ve daha fazlası özelliklede herkesin özel bir fikri olduğunu söylemek doğru olur.

Kiminle kontrat imzaladığınız ve bazı sattığınızdan bütçenizi sebepyönettiğinize kadar uzanan kararları bundan sonra siz veriyorsunuz.

Taktiklerinizi elinizdeki oyunculara göre mi oluşturacaksınız, yoksa onları futbolun sebep oynanması gerektiğiyle alakalı vizyonunuztarafında eğitecek misiniz? Bazı belirlediğiniz ve bazı yedek kulübesinde bıraktığınız takımınızın uyumunu etkileyecek ve bunu yönetmek size kalmış.
Her hüküm sizi etkileyen bir netice doğuracak.
İyi bir iş çıkarırsanız şovun yıldızı olacak, gazete manşetlerine isminiziyazdırıp sosyal medyadaki trendlere damganızı vuracaksınız.
Adınızı futbol tarihine yazacaklar, doğal etkin olursanız.

Saha içersinde ve saha dışında hepsi de sürükleyici futbol dünyasının bir bileşeni olan benzersiz seçeneklerle ne tür bir menajer olmak istediğinizi belirlemenin zamanı geldi.
En büyük 50 futbol üklesinde hünerlerinizi deneyin
Dünyanın en iyi 2500 kulübünden rastgele birisi ile şampiyon olun
600.000’in üstünde gerçek futbolcu ve personelden meydana gelenaktarım sektöründe kazanmaya çalışın
Futbol vizyonunuzun gözlerinizin önünde yaşam buluşunu izleyin
Football Manager 2018 içersinde şimdi ön sipariş verebilirsiniz; 9 EkimHaftanın ilk günü gününden evvel ön sipariş veren ve Steam kütüphanelerinde Football Manager 2017 olan oyun tutkunları %25’lik “Sözleşme Uzatma Bonusu” indirimi alacak.

Buna ek olarak, 10 Kasım’daki resmi pazara çıkış tarihinden minimumiki hafta evvel oyunun tamamiyle oynanabilir “Beta” versiyonuna erişim de kazanacak, sezon evveli devreye eskiden başlayabileceksiniz.
Beta sürümünde başlanan tek oyunculu kariyerlere oyunun tam sürümünde devam edilebilecektir.

Satın alınan bütün Football Manager 2018’lerin yanısıra PC/Mac ve Linux içersinde Football Manager Touch 2018’in fiyatsız bir kopyası verilecektir.

ÇIKIŞ TARİHİ:Çıkış Tarihi: 10 Kas 2017

]]>
https://www.torrentabi.com/football-manager-2018-indir.html/feed 0
Press X to Not Die İndir – Full https://www.torrentabi.com/press-x-to-not-die-indir-full.html https://www.torrentabi.com/press-x-to-not-die-indir-full.html#respond Mon, 09 Oct 2017 15:52:38 +0000 https://www.torrentabi.com/?p=41475

Press X to Not Die torrent indir

Kasabanızı kaostan bulmak için uyanırsınız. Herkes çıldırdı ve sadece birbirlerine saldırıyor! Hayatta kalmanın sırrı şifreli bir mesajdır – Ölmek için X tuşuna basın!

Sokakları geride bırakın, kız arkadaşınızı bulun, neler olduğunu öğrenin ve bu gülünç canlı aksiyon interaktif film macerasına çıkın!

Temel Özellikler
Düğmelere basın, hayatınız buna bağlı! Çünkü öyle!
35 dakikanın üzerinde HD çekimi!
Grafikler çok şaşırtıcı, gerçek hayata benziyor!
Ölmek için 29 benzersiz yol!
Seçimlerinizi yansıtan dallanma hikayesindeki çılgınlığın sırlarını açığa çıkarın!
Etkileşimli bir filmde benzeri görülmemiş derecede dinamik bir deneyim sağlayan eylem ve performansınızı yansıtmak için anında sözlü cümleleri oluşturan Dinamik Diyalog sistemi.
“1994 Modu” oyunu etkileşimli filmlerin altın çağında görmüş olduğu gibi yeniden canlandırıyor!
Buhar Liderleri, yüksek skorunuzu ve yaptığınız seçimleri dünyayla paylaşmak için!
Bir palyaço ile savaşın!

]]> https://www.torrentabi.com/press-x-to-not-die-indir-full.html/feed 0 Inmates İndir – Full https://www.torrentabi.com/inmates-indir-full.html https://www.torrentabi.com/inmates-indir-full.html#comments Mon, 09 Oct 2017 09:41:01 +0000 https://www.torrentabi.com/?p=41461

Inmates pc torrent indir

Inmates 2017 Kabuslardan uyandın Jonathan. Ama gerçekten bitti mi? Müthiş bir hapishane hücresindesin ve orada nasıl olduğunu bilmiyor musun? Korkunç ve kafanız karıştı, fakat başka şeyler de hissediyorsunuz: acı veren aşinalık hissi. Bunun hepsinin kötü bir rüyadayız olduğuna ikna oldun. Ne yazık ki, eski radyodan gelen sese göre, şeyler olmasını istediğiniz kadar basit değildir.

 

Bu en korkunç oyunlar rahatsız edici, aklı başında kalmaya çalışırken, psikolojinizi derinleştirin.

 

Özellikler
Gerçeği ortaya çıkarmak için çevre ile etkileşim kurun
Yoğun ve akıl karıştıran yapboz oyunları
Boğucu ortam
Rahatsız edici görüntüler
Unreal Engine 4 tarafından desteklenen yüksek kaliteli grafik
Denetleyici desteği
Tahmini oyun süresi: 3-4 saat

]]>
https://www.torrentabi.com/inmates-indir-full.html/feed 1
MONOPOLY PLUS PC İndir – Full https://www.torrentabi.com/monopoly-plus-pc-indir-full.html https://www.torrentabi.com/monopoly-plus-pc-indir-full.html#comments Mon, 09 Oct 2017 09:36:44 +0000 https://www.torrentabi.com/?p=41451

MONOPOLY PLUS torrent pc indir

MONOPOLY PLUS PC Her semtin kendine özgü kimliğini ve özelliklerini barındırdığı minyatür dünyasına sahipsiniz. Dost canlısı sakinleri oyun boyunca ilerleyişinizle etkileşim kuracak ve başarılarınızı kutlayarak deneyiminize yeni bir boyut getirecektir. Özel bir şeyin olduğunu ve imparatorluğunun gözlerinizin önünde büyüdüğüne hayret edin!

İstediğiniz şekilde oyna
• Kuralları değiştirebilir ve oyun tarzınıza uyarlayabilirsiniz. Oyunu baştan çıkarmak için ünlü Hız Kalıp modunu oynayın veya dünyanın dört bir yanından Monopoly topluluk üyeleri tarafından seçilen 6 ev kuralları kataloğundan birini seçin!

]]>
https://www.torrentabi.com/monopoly-plus-pc-indir-full.html/feed 1
Mushroom Wars 2 İndir – Full Türkçe https://www.torrentabi.com/mushroom-wars-2-indir-full-turkce.html https://www.torrentabi.com/mushroom-wars-2-indir-full-turkce.html#respond Mon, 09 Oct 2017 09:32:31 +0000 https://www.torrentabi.com/?p=41439

Mushroom Wars 2 TORRENT indir

Mushroom Wars 2 Full türkçe sorunsuz.

 • Çevrimiçi Çok Oyunculu
  İkiye karşı iki özelliği dahil, 4 oyuncuya kadar çeşitli rekabetçi modlarda, seviyeye göre ve isteğe uyarlanmış maçlar
 • Hikaye Temelli Mücadele
  Boss Battle ile biten 100’ün üzerinde görev
 • 12 Kahraman Karakter
  Eşsiz özel becerilere sahip 4 farklı kabileden
 • Şiddetli Kısa Savaş Oturumları
  Savaş meydanında 4 bin adete kadar birlik ile
 • Basit ama Derin Bir Oyun
  Tonlarca taktik ve beceri isteyen hamle ile
 • Konfigürasyonları ve değiştiriciler
  Oyunu belirgin şekilde etkileyen çeşitli Harita

]]> https://www.torrentabi.com/mushroom-wars-2-indir-full-turkce.html/feed 0 Auto Age: Standoff İndir – Full https://www.torrentabi.com/auto-age-standoff-indir-full.html https://www.torrentabi.com/auto-age-standoff-indir-full.html#respond Mon, 09 Oct 2017 09:27:12 +0000 https://www.torrentabi.com/?p=41428

Auto Age Standoff torrent indir

Yanınızı seçin ve 80’li cumartesi sabahı karikatür tarzı batırılmış acımasız bir araba savaşı ölümcül bir oyuna tam gaz hızlandıracaktır. SAIGE ve Val Vega’nın arkasında, daha iyi bir gelecek için savaşmak için mi toplarsanız, kötü Dark Jaw’un ve çatlak Jawlings’leriyle tamamen egemenlik kurmaya çalışır mısınız?

Hurl, on iki oyuncuya çevrimiçi savaşın kaosuna kafa tutarak klasik kanepe kooperatifini tokalıyor ya da her ikisini birden yapıyor. Auto Age ile: Standoff’un çok yönlü bölmeli ekran oyunu siz ve diğer üç arkadaşınız özel olarak çatışmalara veya çevrimiçi savaşlarda bir araya gelebilir.

 

Yüksek teknolojili bir alçak platform dünyasında, elde edebileceğiniz her avantaja ihtiyacınız olacak. Şanzımanızı seçin ve güçlü silahlar ve füze rampası, sıkıştırma plakaları, mayınlar, güçlendiriciler ve daha fazlasını içeren en yeni araçlarla donatın.

Hafif, orta, ağır ve kule sınıfları dahil olmak üzere 14+ araç
30 + adet silah ve alet

 

Klasik Deathmatch savaşını (herkes için ücretsiz ve ekip bazlı) ateşleyin ve dört arazide haritalar arasında gezinmek veya Eşgüdüm ve stratejinin kral olduğu Nokta Yakalama modunda Eagle’s Nest’in kontrolü için savaşmak. Tek bir çevrimiçi maçta oniki oyuncu desteklendi.

 

Sinovizma ve gitar parçalamasının aracınızın imhası için arayışınızı arttırdığı retro-gelecekteki gösterge tablasımızın mixtape’inde ve film müziğimize bağlayın.

MixTape parça: 20SIX Yüz, Skull Fist, Stilz ve TWRP.
Altta: Jim Guthrie ve JJ Ipsen
Tema şarkısı: Matthew Reid

 

Bu oyun 2014’ten beri geliştirilmekte ve oyuncu geri bildirimi sürecin ayrılmaz bir parçası olmuştur. Hataları ve oyun sorunlarını çözeceğiz, aynı zamanda tüm kanallardaki geri bildiriminizi de dinleyeceğiz. Oyunu lauch’tan sonra çimdikleyecek ve ayarlayacağız.

]]>
https://www.torrentabi.com/auto-age-standoff-indir-full.html/feed 0
Pro Evolution Soccer 2018 İndir https://www.torrentabi.com/pro-evolution-soccer-2018-indir.html https://www.torrentabi.com/pro-evolution-soccer-2018-indir.html#comments Thu, 05 Oct 2017 13:20:41 +0000 https://www.torrentabi.com/?p=36692

Pro Evolution Soccer 2018 PC torrent indir

PRO EVOLUTION SOCCER 2018 Efsanelerin yaratıldığı yer PES 18‘in dönüşünü kapsıyor, eşsiz bir oynanışla birlikte.- FC Barcelona Edition Pre-Order Bundle
[PREMIUM EDITION]
FC Barcelona ve PES fanatikleri için özel bir versiyon! Kulüp ile myClub bağlantıları ile özel içerik kazanın!
1x FCB Özel Temsilcisi
1x FCB Legend Özel Temsilci
1.000 myClub parası

Bunların yanı sıra, standart ön sipariş ekler eklenecek:
2x Premium Partner Temsilcileri
mzClub için UCL Temsilcisi
myClub için Özel Temsilci

+ bonus myClub içerikleri:
4x Başlangıç Temsilcileri
1x Partner Kulüp Temsilcisi
10.000 GP x 10 hafta

==============================================================

PRO EVOLUTION SOCCER 2018 Pre-Order Bundle
[STANDARD EDITION]
Özel içerik kazanmak için şimdi ön siparişinizi yapın:
• 2x myClub için Premium Partner Temsilcileri
• myClub için UCL Temsilcisi
• myClub için Özel Temsilci

myClub içeriği için de bonus kazanacaksınız:
• 4x Başlangıç Temsilcileri
• 1x Partner Kulüp Temsilcisi
• 10.000 GP x 10 hafta

==============================================================

PES 2018 yeni özellikleri:
• Birinci Sınıf Oynanış – Stratejik Dripling, RealTouch+ ve yeni setler bu eşsiz oyunu bir üst dereceye daha taşır
• Sunum Tamiri – Yeni menü ve gerçek oyuncu resimleri
• PES Lig Entegrasyonu – myClub de dahil olarak yeni modlarla PES Lig’te yarışın
• Online Co-op: birlikte oynamak için yeni bir mod

BEKLENEN FRAGMAN ÇIKTI Çıkış Tarihi: 22 EylüL 2017 Pro Evolution Soccer 2018 CRACK ÇIKTI FULL VE SORUNSUZ

]]> https://www.torrentabi.com/pro-evolution-soccer-2018-indir.html/feed 858 Far Cry Primal indir https://www.torrentabi.com/far-cry-primal-indir.html https://www.torrentabi.com/far-cry-primal-indir.html#comments Thu, 05 Oct 2017 13:10:28 +0000 http://www.torrent-oyunindir.com/?p=9254

Far Cry Primal PC – FULL İNDİR

Far Cry Primal PC – FULL TORRENT İNDİR ,Far Cry Primal 2016 PC Macera oyunları Beklentilerin fazlasını Oyun severlere vericel. Tropik adaları ve Himalayaları sallayan ödüllü Far Cry serisi, dev canavarları, nefes kesici ortamları ve beklenmedik vahşi durumları birleştiren, yenilikçi açık dünya tarzıyla insanoğlunun hayatta kalış mücadelesine dönüyor.
Dev mamutların ve kılıç dişli kaplanların dünyaya hükmettiği ve insanların, besin zincirinin en altında olduğu, büyük tehlikeler ve sınırsız maceralarla dolu Taş Devrine hoş geldin.
Avcı grubunun hayatta kalan son üyesi olarak ölümcül bir cephanelik yapmayı ve acımasız yırtıcı hayvanlardan korunmayı öğren ve Oros topraklarına hükmedip Uç Yırtıcı olabilmek için düşman kabilelerini zekânla yen.
Far Cry Primal OYUN ÖZELLİKLERİ
FAR CRY İLE TAŞ DEVRİ: Taş Devri ortamı, beklenmedik bir kargaşa, tehlikeli durumlar ve Far Cry’ın meşhur hikâyeleriyle dolu bir dönemi keşfetmeni sağlayacak.
HAYATTA KAL: Tecrübeli bir avcı ve grubunun hayatta kalan son üyesi olan Takkar olarak oyna. Tek bir hedefin var: avın sen olduğun bir dünyada hayatta kalmak.
ACIMASIZ BİR TABİAT VE VAHŞİ BİR DÜNYA: Kılıç dişli kaplanların, dev tüylü mamutların ve kocaman geyiklerin kol gezdiği, insanoğlunun hükmü başlamadan önceki bir dünya. Yüksek kızılağaç ormanları, dağlık taygalar, soğuk buzul dağları ve nemli bataklıklar içindeki Oros dünyasında bunların hepsini ve daha fazlasını keşfet.

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR.

TORRENTABİ YOUTUBE KANALINA ABONE OLUN

ÇIKIŞ TARİHİ: 08-01-2017 OYUN FULL SÜRÜMÜ VE CRACKLİ OLARAK ÇIKMIŞTIR..

]]>
https://www.torrentabi.com/far-cry-primal-indir.html/feed 42
Batman The Enemy Within Episode 2 İndir – Full https://www.torrentabi.com/batman-the-enemy-within-episode-2-indir-full.html https://www.torrentabi.com/batman-the-enemy-within-episode-2-indir-full.html#respond Thu, 05 Oct 2017 13:01:17 +0000 https://www.torrentabi.com/?p=41413

Batman The Enemy Within Episode 2 indir

Batman’ın arkasındaki ödüllü stüdyodan çıkan bu son bölümde – The Telltale Series, hem Bruce Wayne hem de Batman tehlikeli yeni rollere zorlanacak. Riddler Gotham City’yi terörize etmek için geri döndü, ama korkunç bulmacaları sadece daha büyük bir krizin önüne geçti. Acımasız bir federal ajanın gelişiyle ve halen gelişmekte olan bir Joker’in geri gelmesiyle birlikte, Batman, Bruce Wayne’in aldatmacalı bir dizi aldatmacayı üstlenirken, tedirgin ittifaklara yönelmesi gerekir. Batman’ın yeni müttefiklerinden hangisini güvenmeyi seçeceksiniz? Ve Bruce’un inmesine ne kadar karanlığın içinden geçeceksin?

Ödüllü stüdyo Telltale Games’in bu yeni sezonunda beş bölümden birinde (Episodes 1-2 şimdi mevcut, Bölüm 3-5’te yakında) yer alıyor.

]]>
https://www.torrentabi.com/batman-the-enemy-within-episode-2-indir-full.html/feed 0