FIFA 2013

0
   

FIFA 2013 Türkçe Yama
 

FIFA 2013 - Full PC Türkçe
   

EA Sports firması FİFA serisine 2013’le devam ediyor. Dünyanın en iyi futbol oyunlarından olan FIFA’nın son oyunu 13’ten yeni görüntüler yayınlandı. FIFA 2013’te en dikkat çekici yenilik, yeni ses efekleri ve etkileyici görsel efektler oldu.

FIFA 13′te de oyuncular çok daha gerçekçi görünecek ve saha üzerinde birbirleriyle etkileşimleri daha gerçekçi olacak.

Fifa 13 Oyuncu Motoru
“Player Impact Engine” basit çarpışmalar oyuncular arasında off-the-top savaşları fiziksel oyun genişler. Savunucuları boyutu ve samimi ve ödün pozisyonlara sahip veya kuvvet rakiplerinizi kazanmak gücü itme ve pozisyon için çekin ve kullanacak.

Fifa 13 Ligler
Saudi Professional League Fifa serisinde bu sene ilk defa yer alacaktır.Türkiye Süper Ligi ise Ea Sports firmasının Türkiye Futbol Federasyonundan lisans alamamasından dolayı bu senede olmayacaktır. Ea Sports’un Halkla İlişkiler Sorumlusu Romily Broad’ta bu olayı twitter üzerinden şu sözleriyle doğrulamıştır Broad:Türkiye ligi malesef bu senede oyunda olmayacak lisansla ilgili nadirende olsa bu tür sorunlar yaşıyoruz

Fifa 13 Serbest Vuruşlar
FIFA 13, “Taktik Serbest Vuruş” özelliği ile sahada en yetenekli oyuncuları kullanarak, tehlikeli ve öngörülemez frikik oluşturmak için araçlar sağlar.Oyuncu topu üzerinden saldıran üç oyuncuya kadar konumlandırmak ve özenli frikik oluşturmak için kukla çalışır ve daha fazla pas seçenekleri kullanmak için izin verilecektir. Muhalifler eklenerek veya çıkarılarak oyuncular duvara ileri duvar sürünen veya geçiş yolunu kesmek veya atış engellemek için bir mermi adam göndererek karşı koyabilir.

 

FIFA 2013
 

FIFA 2013 Full crack İndir
         

FIFA 2013 Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

FIFA 2013 - Full PC Türkçe
 
14.454
OYUN BILGILERI 9 ay önce eklendi
FIFA 2013

Tür: Spor Oyunları

Platform: PC

Boyut: 6.42 GB

Crack: RELOADED

Tarih: 08-10-2012

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
  • Oğuzhan

    Selamun Aleykum Maide 38-39 ve öncesi sonrası ayetleri Mutaffifin (tüm ayetlerini), Nisa 85’i ve tüm Kuranı okuyunuz. Fetva.net’te bir yazıda bu internetten izinsiz oyun indirme cezası el kesimi mi diye sorulmuş buna internetten uzak kalma cezası verilebileceği vurgulanmış. Şimdi. Her bilenin üstünde bir bilen vardır. İlgili ayete bakınız. Allah bilir doğrusunu hırsızlığın cezası el kesme ya..

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!