Fifa 2018 ne zaman çıkacak

0
 

Fifa 2018 ne zaman çıkacak Türkçe Yama
 

Fifa 2018 ne zaman çıkacak
 

Fifa 2018 ne zaman çıkacak

FİFA 2018 ÇIKIŞ TARİHİ
Fifa 2018 oyunu günümüzün en popüler torrent oyun futbol oyunlarından birisi olarak piyasada yerini almakta. Spor oyunları kategorisinin rakibi Pes ile birlikte en iyi ikilisi konumunda bulunan Fifa diğer rakiplerine göz açtırmamakta kararlı gibi görünüyor. Teknolojinin gelişimi ile birlikte oyun sektöründeki artan rekâbet anlayışı beraberinde başarıyı da getiriyor. Sonuçta nerede rekâbet varsa orada başarılı olmak için daha çok çalışmak gerekir ve bu da doğal olarak başarılı işleri beraberinde getirir.
FİFA 2018 TORRENT
Futbol oyunlarının büyük ilgi gördüğü şu günlerde en büyük rakibi olan Pes serisi ile arasında grafik açısından çok bir fark olmadığını belirterek oyunların birbirlerine oldukça benzediğini söyleyebiliriz. Türkiye liginin de oyunun içinde bulunması oyunseverleri Fifa 2018 torrent oyun indir oynamaya itiyor. EA Sports yapımcı şirketi tarafından çıkartılan oyun kullanıcılar tarafından ilgi odağı haline gelmiş durumda. Çıkar çıkmaz oyun piyasasında büyük yankı uyandıracak olan oyun diğer rakiplerini de sollayarak zirveye ulaşacak gibi görünüyor.
FİFA 2018 NE ZAMAN ÇIKACAK
Pes serisine göre çok daha fazla takım ve çok daha fazla ligi barındıran oyun bu yüzden de oyunseverler tarafından pes serisine göre çok daha fazla tercih ediliyor. Oyun piyasasında hareketliliğin olduğu bu günlerde Fifa 2018 yılın en çok beklenen oyunu olarak gösterilmekte. Oyunseverlerin merakla beklediği bu oyun torrent seçeneği sayesinde kullanıcıları için rahat ulaşılabilme imkânı sağlayarak memnuniyet sağlamış durumda. Gelişmiş teknoloji sayesinde en gelişmiş grafiklerin ve gerçekçi oynanış modları ile oyunu oynayanların adeta oyunu yaşamasını amaçlıyor. Piyasaya çıkacağı ilk günden itibaren kullanıcıların yoğun talepte bulunması beklenen oyuna şimdiden ne zaman çıkacağına dair bilgiler kulaktan kulağa yayılmaya başlandı. Şu anda net bir tarih olmasa da Fifa 2018’in 20-30 eylül 2017 tarihleri arasında piyasaya sürülmesi bekleniyor .

   

Fifa 2018 ne zaman çıkacak
   

Fifa 2018 ne zaman çıkacak Full crack İndir
   

Fifa 2018 ne zaman çıkacak MultiPlayer Yaması İndir
 
777
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!