Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

FIM Speedway Grand Prix 15 indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

FIM Speedway Grand Prix 15 pc indir

FIM Speedway Grand Prix 15 torrent indir, 2016 pc Yarış, Simülasyon, Spor Muazzam güç ve hiçbir frenler! Speedway heyecanını yaşayın! FIM Speedway Grand Prix 15 tüm zamanların nihai Speedway simülatörü. BSI Speedway Limited tarafından lisans altında üretilen bu video oyunu içine gerçek spor getiriyor. Grand Prix 2015 sezonunun tüm olayların ve stadyumlarda Dünya Şampiyonu ünvanı için mücadele beceri ve taktik göster!

Prix ​​15 FIM Speedway Grand nereden tai Woffinden, Nicki Pedersen, Jaroslaw Hampel, Chris Tutucu … farklı yüzey tipleri ile şimdiki ve eski sezonlarda ve gerçek Grand Prix stadyumlar tüm Speedway yıldız bulabilirsiniz. Güçlü, yüksek sesle motorlar, yüksek hız, dar omuz omuza yarış, tezahürat kalabalıklar, şeyl ve kir bulutları Grand Prix olaylar zafer için yol eşlik edecek – Melbourne, Cardiff aracılığıyla, Malilla İsveç’teki.

Rakiplerinize karşı bir avantaj elde etmek daha iyi kavrama ile yolları için parça arama, ayarlarını değiştirmek, satın almak ve motosiklet parçaları onarın. 4 oyuncu Nigel Pearson tarafından Dinamik gerçek zamanlı yorum ve online multiplayer!
OYUN ÖZELLİKLERİ
– TRACK YÜZEY İÇİNDE SÜRÜŞ FİZİK birleştiren DEĞİŞİM – FARKLI YÜZEY TÜRLERİ İLE ÇOK AYRINTILI GERÇEK GRAND PRIX Stadyumlar
– YOLDA PERFORMANSI ETKİLEYEN MOTOSİKLET TUNING VE PARÇALARI SATIN,
– Nigel Pearson İLE PROFESYONEL CANLI YORUM
– İKİ SÜRÜŞ MODLARI: ARCADE VE SİMÜLASYON
– EŞ ZAMANLI KADAR 4 OYUNCULAR İÇİN ONLINE MULTIPLAYER RACING!

FIM Speedway Grand Prix 15 indir BENZER İÇERİKLER
FIM Speedway Grand Prix 15 indir YAPILAN YORUMLAR