Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Final Fantasy VI indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Final Fantasy VI indir

Final Fantasy VI pc torrent full indir. FINAL FANTASY VI ilk ikonik FINAL FANTASY serisinin altıncı taksit olarak 1994 yılında girmiştir. Yenilikler oyunun kahramanı olarak tüm ana karakterleri oynamak için yeteneği dahil, ve bu güne kadar, kendi kaderi her intertwining onun epik hikayesi hala yüksek puanlı ve çılgınca popüler olan.

Mevcut yetenekleri bol ve büyü / çağrılmasına kontrol etmek için magicite sistemi ile oyuncular karakterleri istedikleri herhangi bir şekilde gelişebilir. Bu aynı zamanda Ultima Silah, tüm en güçlü kılıç ve serinin içinde sonraki başlıklarında bir yinelenen öğe eklemek için ilk FINAL FANTASY oyun oldu.

Hikâye
Magi Savaşı onun ardından küçük ama külleri ve sefalet bıraktı. Hatta sihirli kendisi dünyadan ortadan kaybolmuştu. Şimdi, bin yıl sonra, insanlığın demir, barut, buhar motorları ve diğer makine ve teknolojilerin gücü dünyayı yeniden yapmıştır.

Kötü İmparatorluğu silah olarak onu gücünü çabasıyla esir tutulan bir genç kız adını Terra – Ama büyü kayıp güce sahip bir tane var. Bu Terra ve Locke adında genç bir adam arasındaki bir kader toplantısı yol açar. İmparatorluğun pençelerinden Onların üzücü kaçış hareket sayısız hayatını dokunur ve bir kaçınılmaz sonuca yol açar bir dizi etkinlik ayarlar.

Temel Özellikler
Veteran karakter tasarımcısı Kazuko Shibuya özenle ilk kez bilgisayarınıza FINAL FANTASY VI dünyasını getirerek, grafikler yeniden var!
Güncelleme kontrolleri ve aktif-time savaş sistemi PC için sıvı mücadele için optimize edilmiştir
Buhar başarıları ve Ticaret kartlarını içerir.

Final Fantasy VI indir BENZER İÇERİKLER
Final Fantasy VI indir YAPILAN YORUMLAR