Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
for-honor-indir

For Honor indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

For Honor 2016 torrent indir

For Honor 2016 pc indir, Ubisoft Honor için yeni bir onun yakındaki PlayStation 4, Xbox One için oyun römork, ve PC swordfighting oyunu, yayımladı. Tokyo Game Show parçası olarak bugün yayınlanan bir video, Samurai savaşçı vurgulamaktadır.

İçin Honor samuray hizip hızlı ve ölümcül düello onların beceri sonucu düşmanlarından korku uyandıran yetenekli olarak tarif edilmektedir. Oni adı verilen bu karavanda samuray kahraman, deri ve ahşap zırh giyer ve ölümcül bir Japon katana wields. Bıçakları zehirlendi dahil onun özel yetenek, kunai hançer değişiyordu ve bir ok Fırtına. “Oni gerçekten güçlü ve müthiş savaşçı,” Ubisoft dedi.

Haziran ayında E3 2015 Açıklandı, Honor için Ubisoft Montreal (Far Cry 4, İzle Köpekler, Assassin Creed Birlik) en son oyunu. Oyunun diğer iki hizip Şövalyeleri ve Vikingler vardır.

Onur için ilgili daha fazla bilgi için, E3 2015 den Gamespot ellerini-gösterim check out.

“Oyuncular balletically AI homurdanıyor dalgaları kesti ve bu süreçte bir süper şarjlı Jon Snow gibi hissedeceksiniz,” editör Rob Crossley yazdı. “Her şeyi size kalabalık ortasında biriyle gözlerini kilit edeceğiz, eğer sadece kısa saniye için çok kolay hale bu harika anda, burada.”

Onur 2016 yılında başlattı, belirli bir çıkış tarihi açıklanmadı bile.

For Honor indir BENZER İÇERİKLER
For Honor indir YAPILAN YORUMLAR
Borsa Döviz Kurları