Fortified indir

0
   

Fortified indir Türkçe Yama
 

Fortified indir - Full PC Türkçe
   

Fortified indir

Fortified indir, Fortified’da, Marslı robotların istilasını durdurabilmek için hem strateji hemde reflekslerinin sınırlarını zorlayacaksın. Robotlara karşı dört karakterden birini seçip soğuk savaş döneminin silahlarını kullanacaksın. İnsanlığın son umudu olan roket silolarını korumak için caddeleri mayınlarla, askerlerle, tuzaklarla ve savunma yapılarıyla korumaya çalışacaksın. Dünyayı kurtarmak için dört kişi beraber oynayabilir yada kendi başına deneyebilirsin.

Kalıpları zorlayan aksiyon – Fortified strateji ve aksiyonu birleştiren, eşsiz bir oyun. Bir yandan savunma yapıları inşa ederken diğer yandan caddelerde robot avlayacaksın ve askerlerine emirler yağdıracaksın.
Retro Bilim Kurgu – Kendini 1950’li yılların bilim kurgu çizgi romanlarının dünyasında bulacaksın. Marslı robotlara karşı aksiyon ve eğlence dolu bir macera seni bekliyor.
Savunma Stratejisi – Caddeleri askeri yapılar ve tuzaklarla döşeyerek robotların nefes almasına fırsat vermeyeceksin.
Çizgi roman karakterleri – Çizgi roman karakterlerinden esinlenmiş dört kahraman senin seçimini bekliyor; Roketiyle uçan bilim kadını, çifte tüfeğiyle fırtınalar estiren uzak kovboyu, gizli servis ajanı, ve yakışıklı çavuş.
Dört kişilik co-op oyun – Fortified’ı kendi başına yada 1, 2, yada 3 arkadaşınla beraber toplam dört kişiye kadar beraber oynayabilirsin. Aynı takımda robotlara karşı sizi dayanışma ve strateji başarıya taşıyacaktır.

 

Fortified indir
 

Fortified indir Full crack İndir
         

Fortified indir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Fortified indir - Full PC Türkçe
 
1.634
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
Fortified indir

Tür: Aksiyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 1,7 GB

Crack: RELOADED

Tarih: 04-02-2016

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!