Fragmented İndir – Full

1
 

Fragmented İndir – Full Türkçe Yama
 

Fragmented İndir – Full
 

Fragmented torrent indir

Fragmented, PvP odaklı içeriğe izin veren veya çevreye karşı hayatta kalabilmek için diğer oyuncularla birlikte çalışan çoklu kural setlerinde bulunur. Çevrimiçi veya tek oyunculu modda oynayın. Oyuncular kendi sunucularını barındırma ve daha kolay bir deneyim veya sert seçenekler de dahil olmak üzere daha sert bir deneyim sunmak için ayarların çoğunu değiştirme seçeneğine sahip olacaklar.
Beceri

Fragmented dünyasında hayatta kalmanın avantajları var. Daha fazla tecrübe kazandıkça, farklı oyun stillerini ve hayatta kalma seçeneklerini ortaya çıkararak üst düzey becerilerin kilidini açabilirsiniz. Savaşla ilgili becerilere, yaban hayatına veya düşmanlarına savaşmak için odaklanabilirsiniz veya tabanınızı ve depolama kapasitenizi artıracak becerilere odaklanabilirsiniz. Parçalanmış, karakterinizi daha iyi özelleştirmek için bir avuç beceriye harcayabileceğiniz puanları veren bir düzey sistemi. Puanları aşağıdaki becerilere harcayabilirsiniz.

İnşaat, binalar, sahne ekipmanları, depo kapları ve çeşitli zanaat istasyonları oluşturmanıza olanak tanır.
Elektronik, Elektronik Cihazlar, Taretler, Tıbbi Tarayıcılar veya Robotik’lerin oluşturulmasını içerir.
Melee, melee dövüşünde ikramiye sağladığı gibi, yakın dövüş silahları ve aletlerin de yaratılmasını sağlar.
Ranged, menzil savaşında ikramiye sağlar ve menzilli silahlar ve el bombaları yaratmanızı sağlar.
Rafineri, hammaddeleri işlemek için kullanılır, hasat edilebilir ürünlerin kilidini açar ve araçlar oluşturur.
Bağımlılık açlık ve susuzluk etkilerini azaltır ve gıdalar, içecekler veya tıbbi bileşikler yaratılmasına izin verir. Aynı zamanda üst seviye genetik mühendisliği içerir.
Hayatta kalma, sağlığınızı arttırır ve tuzaklar, meşale ve kamp ateşi gibi temel araç ve su balıklarının yaratılmasına izin verir.
Tekstil, zırh, giysi, torbalar ve sırt çantaları oluşturmak için kullanılır.
Hasat

Ölen canlılar dahil, dünyada birçok farklı hasat edilebilir kaynak türü vardır. İlkel araçlar size temel bilgileri verir, ancak daha iyi sonuçlar elde etmek ve nadir bulunan materyallere erişmek için daha iyi araçlar oluşturmanız gerekir. Patron karşılaşmaları ve diğer sürprizler de dahil olmak üzere, girişim yaparken yaratıklar da zorluk çeker. Daha iyi araçlar kullanarak ve daha zorlu yaratıklar ile mücadele ederseniz, daha da güçlü silahlar ve araçlar yaratmak için kullanabileceğiniz nadir kaynakları da kullanabilirsiniz.
Kuraletler ve Barındırılan Sunucular

Parçalanmış, pek çok farklı oyun stiline hitap eden çeşitli kurallar yapılandırma seçenekleri sunacak. Bu, resmi sunucularda bulunan, hem rahat hem normal hem de hardcore modları olan PvE ve PvP seçeneklerini içerir. Kendi sunucunuzu barındırmak isterseniz, bu seçenekler üzerinde kontrol sahibi olmanızın yanı sıra, gıda / susuzluk oranları, hasar, mob zorluğu, kazanılan deneyim ve diğer bazıları gibi oyunun diğer yönleri üzerinde daha ayrıntılı kontrol sahibi olursunuz.

   

Fragmented İndir – Full
   

Fragmented İndir – Full Full crack İndir
   

Fragmented İndir – Full MultiPlayer Yaması İndir
 
1.337
OYUN BILGILERI 10 ay önce eklendi
Fragmented İndir – Full

Tür: Aksiyon Oyunları, RPG Oyunları

Platform: PC

Boyut: 4.00 GB

Crack: CODEX

Tarih: 21-08-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , ,

BENZER OYUNLAR
GTA 4
145.336 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!