Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Franchise Hockey Manager 3 indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Franchise Hockey Manager 3 indir

Franchise Hockey Manager 3 indir Bağımsız Yapımcı, Simülasyon, Spor, Strateji zafer yolunu daha fazla ligde haber ve oyun dünyanın geri kalanı da dahil olmak üzere gelişmiş oyun ve bilgi akışının, ile, oyun oynamak için bir aerodinamik ve daha cana yakın bir yoludur. Özel beceri ile tam GM / koç, oluşturmak ve saflarına kadar yolunuzu çalışmaya başlamadan önce bir alt düzey ekibi ile bu kadar kolay olmamıştı. Ya da sevdiğiniz kulüp ile profesyonel sahne içine doğru atlayabilir ve zafer için yol açmaktadır.
Yıllar geçtikçe, deneyim kazanmak ve emeklilik umarım kemer altında birkaç şampiyonluğu ile, çağırmaktadır kadar becerilerini geliştirmek. Yeni GM / koç ile orijinal oyun dünyasında devam ya da yepyeni bir oyun ile taze bir başlangıç ​​yapabilirsiniz.

Sandbox modu
Daha serbest biçimli oyun tercih ederseniz, önceki oyun deneyimi hala mevcuttur.

Uluslararası Oyun
FHM 3 zafer Avustralya, Güney Kore ya da Çin gibi geleneksel olmayan hokey milletlerini yönetmek şansı sunan eleme aşamaları ve tam uluslararası sıralamada dahil olmak üzere tüm büyük uluslararası turnuva, Grup III düzeyine kadar tüm yol bulunmaktadır.

Yeni Rol Tabanlı Taktik Sistemi
taktik sistemi tamamen ekibinizin sistemi kurmak için önceden ayarlanmış taktik çeşitli belirledikten sonra oyuncular bu sistem içine sığacak belirli rolleri atamak için izin yenilenmiştir. Her oyun artık kazanmak ve oyuncularına en alırken, diğer ekip üzerinde kenar tutmak için antrenörler arasında bir taktik mücadelesi olduğunu.

Rebuilt Yaralanma Sistemi
Yaralanmalar artık oyun olaylardan doğrudan üretilen ve belirli faaliyetlere uygun – onlar ayak bilekleri burkulma olacak daha kavgalar burunları daha kıracak. Oyuncular artık vücutlarının farklı bölgelerinde dayanıklılık için derecelendirilir ve tek bir yerde ciddi yaralanmalar daha sonra kendi kariyerlerinde aynı tipte daha fazla yaralanma onları daha savunmasız bırakabilir.

Güncelleme Geliştirme Süreci
Oyuncu gelişme bazı önemli değişiklikler, daha çok değişkenlik tanıtılması ve oyuncu değerlendirme çok daha belirsiz hale almıştır.

geliştirilmiş Arayüz
iyi alınan FHM 2 arayüzü her zamankinden daha kolay oyunu oynarken yapmak için daha da geliştirildi.

Başarılar
Oyun içi başarıları size oyunun Steam ve non-Steam sürümleri çalışan 50 farklı başarılar kazanabilirsiniz. Eğer Steam üzerinden oynarsanız, oyun bir eşleşen bir buhar başarı elde.

Ve daha fazlası

ligler içinde çok daha fazla çeşitlilik var bu yüzden yıldız derecelendirme ölçeklenmis edilmiştir
Oyunun tüm alanlarında AI gelişmiş
Büyük ölçüde geliştirilmiş haber makaleleri
Daha mantıklı ceza arama
saldırı ve savunma oyun puanları ekler yeni bir oyun derecelendirme sistemi
Ligler şimdi kendi izcilik ve hazırlanması yönlendirmek için kullanabileceğiniz işleyen bir merkez keşif organizasyon
Daha detaylı koçluk modeli
Ve daha fazlası!

hokey stratejisinin yeni nesil hoş geldiniz!
TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 01 KASIM 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Franchise Hockey Manager 3 indir BENZER İÇERİKLER
Franchise Hockey Manager 3 indir YAPILAN YORUMLAR