Friday the 13th: The Game Full İndir

6

Friday the 13th The Game torrentabi indir

13’ün cuma gününün tüm odağı: Oyun çok oyunculu. Hayatta kalma tamamen sizin elinizde, oyuncu, gizlice Jason’dan gizlediğinizde veya bir takım olarak kaçıp Jason’a savaş açmak için birlikte çalıştıkça. Bir danışman olarak oynamak, risk ve ödülle ilgili, oyunculara Jason üzerinden zafer anlamı kazandırıyor! Polisten beklerken ormanda saklanmak ister misin? Belki de bir araya toplamak ve Jason’ý grup olarak ele almak istiyor musunuz? Belki siz ve bir arkadaşınız, göldeki tekneyi onarmaya ve diğerlerini kaderlerine bırakmaya karar verirler? Geceleri hayatta kalmak için sınırsız fırsatlar vardır, ancak her seçim bir sonuca sahiptir.

13. Cuma: Jason Voorhees en son kurbanını ararken, Oyun size yabancı bir çevre kazandıran değişim hızını sürekli olarak ayarlayacaktır. Hiçbir tek strateji güvenilir olmayacak ve oyuncuları Camp Blood’daki uzun gecelerine her başladığında uyum sağlayacak ve değiştirecek! Dikkatli olun, Jason’ın ne zaman veya nerede vuracağını asla bilemezsiniz!

Danışman olarak oyna!

Hepimiz 13. cuma’dan itibaren çeşitli tropeleri hatırlıyoruz ve oyun da istisna olmayacak! Her danışman tipi, oyuncuların belirli durumlarda üstünlük sağlama şansını veren güçlü ve zayıf yanları olacaktır. Oyun stilinize en uygun danışmacı bulun veya Jason’a karşı kazanmak için çeşitli stratejiler geliştirin! Oyuncular, kilidini açmak, özelleştirme ve iyileştirme yoluyla karakterlerini sürekli olarak güncelleme ve iyileştirme şansına sahip olacak! Ne kadar çok oynarsanız o kadar çok uyarlanır ve daha iyi bir danışman olur!

Tüm ihtişamıyla Kristal Gölü Kampı!

13. Seriden Cuma Günü’nden Crystal Lake Gölgesini Yansıtma, oyuncular sadece ikonik Camp Crystal Gölü’nden değil çevrede de hayatta kalmaya çalışacaklar. Filmlerden ikonik yerler, örneğin Higgins Haven, Jason ve avının izini sürmek için kullanılır.

Oyunculara belli ölümlerden saklanmaya çalışıldıkça keşfedilecekleri geniş ve açık bir alan verilecek! Her oyun oturumu, senaryoyu temel olarak değiştirecek, oyunculara kalıpları öğrenme fırsatı bulamayacak veya yardımcı öğelerin nerede yalan göstereceğini anlamayacak. Her filmin kampa farklı bir his verdiği 13. Cuma günü: Oyun, ormanda her girdiğinizde size yeni ve zorlu koşullar verir!

Crystal Lake Veritabanı

13’üncü Cuma: Oyun, hesabınıza birleştirilen aşamalı bir kilit açma sistemine sahip olacak. Ne kadar uzun oynarsanız, danışman danışmanlığından filmlerde görülen yeni Jason Voorhees kostümlerine kadar o kadar çok kilidini açacaksınız! Size özel kamp danışmanları vermenin yanı sıra, Jason Voorhees’i çevreleyen gizemi ve devriyeye çıktığı gerekçesiyle keşfederek, Camp Crystal Gölü’ndeki sırların kilidini açabilirsiniz!

Nazik ol. Geri sarma.

13’ün her cümlesi: Oyun
doğrudan tanıdığınız ve sevdiğiniz filmlerden çekilmiştir. Size hatırlatmak için bu dünyayı özenle hazırladık.
13th cuma günü hatırladığınız herşeyden 80’lerin görsel sadakatine kadar. Tam olarak bunu hatırlıyorsun.

8.328
OYUN BILGILERI 4 hafta önce eklendi
Friday the 13th: The Game Full İndir

Tür: Korku Oyunları

Platform: PC

Boyut: 5.02 GB

Crack: CODEX

Tarih: 21-12-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: Türkçe (Desteklenmiyor), İngilizce, Rusça, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Korece, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince

Etiketler: ,

BENZER OYUNLAR
Far Cry 5 İndir
45.311 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 • Erdi Erdal

  offline modda calısıyo sadece,oda jason olarak ..ondada 7 haritadan 4 ü calısıyo diğerleri acılmıyo

 • KuÇuK MaJoR

  arkadaşlar bana mediaget veriyo sizdedemi

  veriyo

 • Samet Yalpur

  online oynanmıyor. Nasıl oynarız.. bir bilgilendirme steamwork dosyası filan verecekmisiniz.. bu update olmuş halimi birde.

  • hakan Ateş

   aynen

  • Arslan Çifçi

   Online oynayamzssın bu carck cunku işe yaramaz bisey yani bosa umit etmissin satın alcaksın 59 tl verip oyle oynayabılırsın ayrıca uptade hali sadeceo udatede çalışır yani şu anki surumu geçtimşse çalışmaz çalışması için her surum çıktıgı anda adminin atması lazım o da neredeyse imkansız yani orjinalini almak şart tabi bu admine baglı bir şey

 • Yunus Serhat SOYAL

  Oyun çok kanlı bıcaklı nasıl izin vermişler böle birseye şasırtıcı :) Admin kardeş teşekkürler :)

  • Erdi Erdal

   manhunt oynamadın herhalde hic?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!