Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Full Throttle Remastered

Full Throttle Remastered İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Full Throttle Remastered PC indir

Full Throttle Remastered 2017 PC Bir dakika yolda gidiyorsun, biniyorsun, dünyada bir bakım yok. Sonra bir takım elbiseli bir adam gelir ve sizin ve çetenizin bir anlaşması olduğunu söylüyor. Ama geldiğinde, başında bir yumru var, sırtında kanun var ve içindekinin yolunda gittiğin yolun daha da pürüzlü hale geleceğine dair bir his …

1995’te LucasArts tarafından orijinal olarak yayınlanan Full Throttle, Ben Therot’un öyküsünü anlatan endüstri efsanesi Tim Schafer’den klasik bir grafik macera oyunudur; Motosikletler, Mayhem ve Cinayet Masalı’nda yakalanan bisikletçi çetesini Polecats’ın popo lideri.

Şimdi 20 yıl geçtikten sonra, Full Throttle, 4k destekli yeni elle çizilmiş ve 3B yüksek çözünürlüklü sanat eseri ve remastered ses ve müzik içeren bir remastered baskısında geri döndü. Hoparlörlerinizi film kalitesinde sesle ve GONE JACKALS ile tam bir dijital skorla üfleyin – otantik bir sert hammerin bisiklet bandı!

Oyuncular, klasik ve remastered modlar arasında ileri geri geçiş yapabilecek ve ses ve grafik seçeneklerini, kalplerinin arzusuyla karıştırıp-n-eşleştirebilecekler. Ayrıca, Peter Chan’ın eserleri bulunan bir konsept sanat tarayıcısı ve oyunun orijinal yaratıcılarıyla bir yorum pisti yer alıyor.

Full Throttle, tek proje lideri olarak Tim Schafer ve çok sevilen bir kült klasiği olan ilk oyun oldu! Bu özel baskı sevgiyle restore edilmiş ve yalnızca oyunun orijinal yaratıcılarını içeren bir özen ve dikkatle yeniden oluşturulmuştur. 2017’de PS4, PS Vita ve PC’ye yöneldi.


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 or Later
İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo 2.4 GHz, AMD Athlon™ X2 2.8 GHz, or higher
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 260, ATI Radeon 4870 HD / Intel HD 4000 Graphics, or equivalent
Depolama: 8000 MB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Windows Compatible Card
İlave Notlar: GPU that supports OpenGL 3.3 or higher

Full Throttle Remastered İndir BENZER İÇERİKLER
Full Throttle Remastered İndir YAPILAN YORUMLAR