Full Throttle Remastered İndir

0
 

Full Throttle Remastered İndir Türkçe Yama
 

Full Throttle Remastered İndir
 

Full Throttle Remastered PC indir

Full Throttle Remastered 2017 PC Bir dakika yolda gidiyorsun, biniyorsun, dünyada bir bakım yok. Sonra bir takım elbiseli bir adam gelir ve sizin ve çetenizin bir anlaşması olduğunu söylüyor. Ama geldiğinde, başında bir yumru var, sırtında kanun var ve içindekinin yolunda gittiğin yolun daha da pürüzlü hale geleceğine dair bir his …

1995’te LucasArts tarafından orijinal olarak yayınlanan Full Throttle, Ben Therot’un öyküsünü anlatan endüstri efsanesi Tim Schafer’den klasik bir grafik macera oyunudur; Motosikletler, Mayhem ve Cinayet Masalı’nda yakalanan bisikletçi çetesini Polecats’ın popo lideri.

Şimdi 20 yıl geçtikten sonra, Full Throttle, 4k destekli yeni elle çizilmiş ve 3B yüksek çözünürlüklü sanat eseri ve remastered ses ve müzik içeren bir remastered baskısında geri döndü. Hoparlörlerinizi film kalitesinde sesle ve GONE JACKALS ile tam bir dijital skorla üfleyin – otantik bir sert hammerin bisiklet bandı!

Oyuncular, klasik ve remastered modlar arasında ileri geri geçiş yapabilecek ve ses ve grafik seçeneklerini, kalplerinin arzusuyla karıştırıp-n-eşleştirebilecekler. Ayrıca, Peter Chan’ın eserleri bulunan bir konsept sanat tarayıcısı ve oyunun orijinal yaratıcılarıyla bir yorum pisti yer alıyor.

Full Throttle, tek proje lideri olarak Tim Schafer ve çok sevilen bir kült klasiği olan ilk oyun oldu! Bu özel baskı sevgiyle restore edilmiş ve yalnızca oyunun orijinal yaratıcılarını içeren bir özen ve dikkatle yeniden oluşturulmuştur. 2017’de PS4, PS Vita ve PC’ye yöneldi.

   

Full Throttle Remastered İndir
   

Full Throttle Remastered İndir Full crack İndir
   

Full Throttle Remastered İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
486
OYUN BILGILERI 1 sene önce eklendi
Full Throttle Remastered İndir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 4.31 GB

Crack: RELOADED

Tarih: 18 nisan 2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!