Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Galactic Civilizations III Lost Treasures indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Galactic Civilizations III Lost Treasures indir

Galactic Civilizations III Lost Treasures indirbeklenmeyen olaylar ve sorunları ele tercih nasıl imparatorluk içinde nasıl her keşfedilen hazine fonksiyonları üzerinde doğrudan etkiye sahip olacaktır.
Özellikler:
Yeni Koloni Etkinlikleri: Eğer gezegenleri kolonize olarak, yeni kolonizasyon olaylar halkını ve bütünlüğünü mücadele edecek. Her yeni olay benzersiz gezegen iyileştirmeler ve gemi bileşenleri ödül olabilecek yeni İdeoloji seçenekler sunar. Bu olayların bazıları sonradan oyuna görünür, bu yüzden gözlerinizi açık tutun!
Yeni Gezegen Gelişmeler: senin keşifler sırasında, İdeoloji seçimine göre farklı işlev görebilir yeni ve benzersiz gezegen iyileştirmeler ortaya çıkarmak olacaktır. akıllıca seçin – sadece imparatorluğun başına her türden bir gelişme inşa edebilirsiniz!
Yeni Gemi Bileşenleri: “Antik Tekillik Cannon”, “Alt Uzay Splinter”, ve “Hiper Kapısı Core” gibi yeni ve güçlü gemi bileşenlerinin onlarca keşfedin. Bu yeni bileşenler gemide nasıl çalıştığını İdeoloji seçimini etkileyebilir. Bu antik hazineleri her benzersiz olduğunu ve bir seferde sadece bir filo biri olabilir – düşmanlarına karşı hızlı çalışın.
TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 12 ağustos 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Galactic Civilizations III Lost Treasures indir BENZER İÇERİKLER
Galactic Civilizations III Lost Treasures indir YAPILAN YORUMLAR