Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Galactic Civilizations III Mercenaries indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Galactic Civilizations III Mercenaries indir

Galactic Civilizations III Mercenaries torrent indir, insan ırkı merhametsiz Drengin İmparatorluğu’na karşı umutsuz bir savaş mücadele ediyor. Her iki taraf da galaktik yeraltı ve onların seçkin paralı açmak için onları lider, giderek daha umutsuz hale gelmiştir.

Mercenaries olarak, alkışlanan Galactic Civilizations III oyunu ilk genişleme, yeni fırsatlar Galaktik Çarşıları şeklinde galaksinin açılır. Eğer bu gizli kuruluşlarından biri keşfetmek zaman, işe silah uzun bir listeden seçim ve sizin için iş dikkat çekmek için bir paralı asker ödeyebilirsiniz.

Her paralı kendi benzersiz gemi var ve çeşitli hizmetler sunmaktadır. Bir gezegen geliştirmek mi istiyorsunuz? Bazı paralı senin ekonomi, teknoloji veya inşaat artıracak. Eğer hayatını riske ve üzerinde ekstremite istemiyorum tehlikeli bir anomali bul? iş için uygun bir savaş paralı asker almak ve teklif yapmak gönderebilirsiniz. Kemikleriniz sonuçta kırılgandır.

Yeni bir kampanya, hiziplerin, yetenekleri, teknoloji ağaçları, müzik ve daha fazlası ile, Mercenaries Galaktik Uygarlıklar III deneyimine sahip olunması gereken bir ektir.
Temel Özellikleri
Galaktik Çarşı
Galaktik Pazarını ziyaret ve kiralamak için paralı onlarca seçim ve gezegenleri geliştirmek veya düşmanları mücadele ya da diğer gezegenleri ve anomalilerin anket misyonlar bunları göndermek için kullanabilirsiniz.

Yeni Gemi ve Gemi Parçaları
Her paralı galakside seyahat için kendi benzersiz gemi vardır. Daha fazla özelleştirme için izin vermek için yeni gemi parçaları onlarca vardır. Gemi editörü göz atın ve tasarım için yeni olanaklar keyfini.

Yeni Fraksiyonu – Arceans
Drengin İmparatorluğu’nun eski ve onurlu savaşçı medeniyet ve uzun süre düşman olarak oynayın. Galactic Civilizations III onların ilk resmi görünüm yapma, Arceans yeni ırk özellikleri, yetenekleri ve teknoloji ağaçlar var.

Yeni Fraksiyonu – Torians
Galactic Civilizations II eski bir tanıdık ırk olarak oynamak! Torians Drengin İmparatorluğu’nun köleliği kaçmaya çalışırlar bir su türlerdir. Onlar kampanyanın merkezinde yer almaktadır ve yeni ırk özellikleri, yetenekleri ve teknoloji ağaçları ile birlikte gelir.

yeni Kampanya
Hiç kimse eti için çiftlik sevmez. Torians yeterli oldu! paralı asker kiralama ve Drengin zalimlere özgürlük için Torians yol açmaktadır. Yerden paramparça imparatorluğunu yeniden inşa etmek ve sıkıntı karşısında gelişirler.

  • OS: 64-bit Windows 10 / 8.x / 7
  • Processor: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo / AMD K10 Dual-Core
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: 512 MB DirectX 10.1 Video Card (AMD Radeon HD5x00 Series / Nvidia GeForce 500 Series / Intel HD 4000 or later)
  • DirectX: Version 10
  • Network: Broadband Internet connection
  • Storage: 12 GB available space
  • Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

 

Galactic Civilizations III Mercenaries indir BENZER İÇERİKLER
Galactic Civilizations III Mercenaries indir YAPILAN YORUMLAR