GALAK Z indir

0
   

GALAK Z indir Türkçe Yama
 

GALAK Z indir - Full PC Türkçe
   

GALAK Z pc indir

GALAK Z torrent indir

Bar hazırlanın derin uzay 2D köpek mücadele üzerinde yükseltilmiş olması! Galak-Z, modern, yapay zeka olduğunu ve fizik güdümlü açık-dünya aksiyon oyunu, klasik 16-bit uzay shooter merceğinden inceledi. Yeni nesil Cyntient AI platformu ile güçlendirilen Galak-Z procedurally üretilen dünyalar yaşayan anime esinlenen uzay aracının kontrolünü oyuncu koyar.

Galak-Z gizli ve beceri hem de gerçekten akıllı düşmanları yenmek için gereklidir. Sen, bence tepki ve tecrübeli pilotlar gibi işbirliği düşmanları zekâsı zorunda kalacak! Eğer düşmanları patlama füze salvo açığa, ve hatta onların patlayıcı ölümü, rakiplerinizi, mech tarzı atmak gibi geminin sublimely bilenmiş kontrolleri Usta.

Yeni özellikler sizin kaydettiğiniz tüm ilerleme kaybetmeden başarısız misyonlar kez herhangi bir sayıda tekrar sağlar Arcade Mode bulunmaktadır. Rogue Modu geri oyun 16-bit dönemin harkens Galak-Z’nin özgün beyaz knuckle roguelike meydan korur. Satır, her görevde her şeyi koyarak beceri ve cesareti test etmek için arıyorsanız ve ne zaman kötü niyetli modu her zaman mevcut olacaktır.

Oyuncular, üstünlük outgun ve düşünmek, tepki düşmanları zekâsı ve tecrübeli pilotlar gibi işbirliği yapmak zorunda kalacak. Hem gizli ve beceri kedi-fare acımasız oyunda düşman timleri yenmek için gereklidir. Daha önce hiç olmadığı gibi canlanır bir düşman için hazırlanın!

Başına Misyon kontrol noktaları ile Yeni ARCADE modu!
Prosedürel monte seviyeleri
Fizik tabanlı savaş simülatörü!
Yoğun dogfights Gelişmiş düşman A.B.!
Senaryosunu misyonlar ve ‘roguelite’ yapı
Kaynak tabanlı, ilerici silah sistemi
70s / 80s anime ve arcade shooter esinlenerek

 

GALAK Z indir
 

GALAK Z indir Full crack İndir
         

GALAK Z indir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

GALAK Z indir - Full PC Türkçe
 
1.222
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
GALAK Z indir

Tür: PC OYUNLARI, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 1,23 GB

Crack: RELOADED

Tarih: 30-10-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!