Ghostbusters indir

0
  

Ghostbusters indir Türkçe Yama
 

Ghostbusters indir
  
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ghostbusters indir

Ghostbusters indirHayalet Avcıları ekibi. Benzersiz ekipman ve araçlar, oyuncular av, mücadele çeşitli ile donatılmış ve en son paranormal veba New York kurtarmak için bir all-new savaşta hayaletler geniş bir yelpazede kavga.
OTANTİK GHOSTBUSTERS OYUN DENEYİMİ – dünyada muazzam Ghostbusters hayran kitlesine özel bir oyun deneyimi sunan Ghostbusters ™: The Video Game Bill Murray, Dan Aykroyd, Harold Ramis ve Ernie dahil Columbia Pictures’ın klasik Hayalet Avcıları filmler, orijinal döküm özellikleri Hudson – tekrar bir araya 20 yıldır ilk kez. Orijinal Hayalet Avcıları ekibi Annie Potts, Brian Doyle Murray ve William Atherton yetenekleri vardır desteklenmesi.
EŞSİZ GHOST eylem kırıcılığı – ondan önce filmleri gibi, Ghostbusters ™: The Video Game Dan Aykroyd ve Harold Ramis script dümen dönen ve denemeler ve sıkıntıları ile oyunculara yol yeni bir hikaye oluşturmak all-new klasik macera Dünyanın önde gelen paranormal hayalet avı ekibi. Oyuncular korkutucu yeni hayaletler, orijinal metrajlı filmlerin içine asla Aykroyd ve Ramis gelen fikirlere dayanan hatta bazı çeşitli deneyim.
EKİPMAN, GADGETS ve DÜŞMANLARI – Ghostbusters ™: The Video Game çekişmeler ve yükseltilebilir araçlar ile oyun mekaniği yakalama, hayalet avcılık önce hiç görülmemiş özellikleri. Oyuncular Proton Pack’in Blast Çayı ile zayıflamış duruma aşağı hayaletler giymek ve tuzağına onları wrangle Yakalama Stream kullanmak, yeni Slime Tether ve Durağanlık Çayı ile farklı stratejik taktik yürütmek ve tarama ve P.K.E. gibi kullanarak hedefleri analiz edebilir Metre ve Paragoggles.

TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 14 TEMMUZ 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Ghostbusters indir
 

Ghostbusters indir Full crack İndir
       

Ghostbusters indir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

  
6.141
OYUN BILGILERI 1 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!