Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Goetia PC TORRENTOYUNİNDİR

Goetia indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Goetia pc indir

Herhangi bir köyün kalıntıları son anlarında sessiz kanıtıdır. Meşe Marsh kalıntıları farklı değildir. Onların söylüyorum sessizlik, toz kez Coventry yakınında sessiz bir köy ne örtüsü..

Eğer kalıntılar arasında yürümek kolayca gibi ne olduğunu tahmin edebilirsiniz. Luftwaffe’nin küçük siyah noktalar her dakika büyüyor. Şubat 1941’de o kader gününde yaklaşan dalış bombacılarının ıslık Ve kömürleşmiş ahşap dokunursanız, hatta uyarı aramaları ve zaman içinde rezonansa panik dalgalar duyabiliyorum.
Ve yine de, belki de hiçbir şey duyarsınız. Belki de sadece eski ağaçların dallarında rüzgar sadece kırık sessizlik ağırlığını, hissedeceksiniz. o kader saldırı burada olanları açıklayabilir: Belki de sadece bu cevapsız soru ağırlığını hissedeceksiniz? nüfusun tamamının köyü kaçtı neden açıklamak için yeterli midir? Blackwood Manor: Eğer köy sınırları ötesinde baktığınızda aramak ve şeklini görünce Yani, bu. onun kapıları arkasında, Meşe Marsh sessizliği, farklı bir tat alır. hala ayakta olmayacak sırları ile şişmiş soluk buzlu, metalik,.
bir malikâne isim ve içinde yaşadığı aile. Bir sapkın ve deli soy, kimin nihai üyeleri tasavvuf ve fanatik deneylere kendi hayatını adamış bir klan. Ben Abigail duyuyorum. Abigail Blackwood. Son zamanlarda mezardan yükseldi, ben ailemin tarihinin son 40 yılda hakkında hiçbir şey bilmiyor … Ama tabii ki birisi bana Oakmarsh yaşananlara ilişkin örtüsünü kaldırmak görmeye hevesli – Blackwood Manor yıkılmasına yol ne. Ben konuda başka seçeneğim yok ve öyle görünüyor …
Temel Özellikler
Victoria gizem bir 2D dünya.
90’ın üzerinde oda keşfetmek için.
Beş geniş ve çeşitli alanlarda keşfetmek için – Blackwood Manor kalıntıları, ormanda, mağaralar ve terk edilmiş bir köye çevrilidir.
İlerleyen-rock ve ortam esinlenen film müziği.
gizli odalar ve alanlara ulaşmak için duvarların içinden yürümek için yeteneğinizi kullanın.
Bir poltergeist gibi nesneler bulundurmak biri gibi davranmaya, iyi, tüm sonra bir hayalet kaldı … onları yığmak, bunları birleştirmek, bunları kullanmak onları havada yüzer yapmak, onları kaldırmak için!
Böyle yeni hayalet güçler olarak gizli odalar ve özel özellikleri, keşfederek birden fazla yolla bulmaca çözün.
Blackwood’un hikayenin içine defterleri: 40 yıl geçti ve birçok şey Abigail ölümünden beri değişti.
keşfetmek için çekinmeyin! Sen ancak sizin gibi Goetia dünyasında seyahat edebilirsiniz – ve eğer takılıyorum, sadece sarfınazar ve başka bölgeyi keşfetmek.
Biz bir hafta içinde Mac Goetia serbest bırakmak için hedef konum ve Steamplay etkin olacak! Bu Steam Goetia satın alırsanız şimdi indirebilir ve hemen PC sürümünü oynamak anlamına gelir; o (hiçbir ekstra maliyet) hazır kez daha sonra Mac’te oyun oynamak mümkün olacak. Mac sürümü hafif gecikme için üzgünüm, ama biz mümkün olan en iyi durumda size oyunu almak emin olmak istiyorum.!

TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 11 Nisan 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com


MINIMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: intel core 2 DUO 2GHz +, AMD Athlon TMX2 2.2GHz +
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GT 705, AMD Radeon R7 240
Depolama: 7 GB kullanılabilir alan
ÖNERILEN:
İşletim Sistemi: Windows 8/10
İşlemci: intel core I5-4440, AMD FX 6300
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GT 740, AMD Radeon R7 250
Depolama: 7 GB kullanılabilir alan

Goetia indir BENZER İÇERİKLER
Goetia indir YAPILAN YORUMLAR