Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Gold Rush 2

Gold Rush 2 İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Gold Rush 2 pc indir

Gold Rush 2 Madencilik kârlarının çoğu evlerini akıllıca yatırım yapan bankacı ve aile dostu Bay Bıldırcına gönderildi. Kardeşler Wall Street kralı kadar zengin olurlar ve eğer NY’ye dönerlerse çok etkili beyler olurlar.

Bay Bıldırcın evden haberler gönderir ve her zaman iyi değildir. Jake ve Jerrod’ın kişisel olarak hırsızlar ve gaspcıların (Jake’i Brooklyn’i terk etmeye zorlayan bir çete) liderlerinden biri olarak bildikleri William Tweed çok güçlü oldu. Şu anda Devlet Yasama organında ve çetesinin üyeleri Brooklyn’de önemli görevlerde bulunuyor. Tweed’in siyasi yolsuzlukları, polisin de maaşı olduğu için çete suçunun kontrol edilmemesine izin verdi.

Jake ve Jerrod mayınlarını satmaya ve yeni inşa edilen Kıtalararası Demiryolunda eve yolculuk etmeye karar verdiler. Kardeşlerin, Tweed’i hayatının geri kalanında hapishaneye göndermesi gereken kanıtları var ancak Tweed, geleceklerini duyuyor ve onları Brooklyn’e geri dönmelerinden alıkoymayı planlıyor. Düşüncelerle ilgili bir yarışma, politik gücü, zenginlikleri ve emrindeki suçluların çetesine sahip olan “Patron” Tweed ile başladı.
Özellikler:
80’den fazla önceden oluşturulmuş resim ve hareketli sahneler tam HD
80’lerden itibaren geliştiriciden yeni hikaye ve maceraları tamamlayın
Yeni kaydedilmiş müzik
Optimize edilmiş Nokta ve Tıklama kontrolü

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7, 8 or 10
İşlemci: Pentium 4 with 2 GHz (or better)
Bellek: 1 GB RAM
Ekran Kartı: Graphiccard with a minumum of 512 MB Ram
Depolama: 1800 MB kullanılabilir alan

Gold Rush 2 İndir BENZER İÇERİKLER
Gold Rush 2 İndir YAPILAN YORUMLAR