Gold Rush The Game İndir – Full Türkçe

2
 

Gold Rush The Game İndir – Full Türkçe Türkçe Yama
 

Gold Rush The Game İndir – Full Türkçe
 

Gold Rush The Game – torrentabi indir

Gold Rush The Game iş makinaları oyunu sorunsuz ve güncel 2018 oyunudur. Biriniz altın küveti bulmayı hayal etmemiş olanlarınız, lütfen elinizi kaldırın. Tamam, şimdi, etrafında toplanın, çünkü sana bir şey söylemek üzereyim. Geri kalanlarınız bu tecrübenin keyfini çıkarabilir, çünkü size daha fazla ilgi göstermek için söyleyebileceğim hiçbir şey yok. Bu sadece hepimiz için bir “rüya gerçek” değil mi?

 

Gold Rush, altın madenciliğinin zorlu deneyimini keşfetmenizi sağlar. Sadece birkaç dolarla başlarsınız, ancak günler geçtikçe Alaska’nın en değerli adamı oldunuz.

 

Dört benzersiz altın madenciliği iddiaları ile büyük, ayrıntılı bir dünya yarattık. Her biri üzerinde tamamen deforme olabilen bir araziyi bulacaksınız. Dünyamızın her bir parçası boş zaman içinde keşfedebileceğiniz kendi arka plan öyküsüne sahiptir.

 

Ana hedefimiz, yüksek kaliteli simülasyon oluşturmaktı. Ekskavatörde ana altın madenciliği aracı olduğu için çok zaman harcarsınız, bu nedenle aklımızda zamanımızın çoğunu sizin için mümkün olan en iyi deneyime sahip olarak harcıyoruz.

 

Torrentabi.com farklı ile sizler için hazırlandı. Oyunumuzda kampanya yok. Bunun yerine, herhangi bir şey tarafından sınırlandırılmadığınız doğrudan Sandbox moduna gideceğinize karar verdik. Hiç kaybolmadığınızı düşünüyorsanız veya ne yapacağınızı bilmiyorsanız, SEKME tuşuna basın ve ek bilgi için dergi ve DIGTube’ı kontrol edin.

 

Unutma, kimse bütün gece bütün gece çalışamaz. İsterseniz bile, altın madencilerinin sıkı çalışması genellikle doğa kuvveti tarafından engellenir. Zor hava koşulları makineleri kolayca bozabilir ve kazı yapamayacağınız zamanlarda kış değil, uzun süre ekstraksiyon işlemini durdurabilir.

   

Gold Rush The Game İndir – Full Türkçe
   

Gold Rush The Game İndir – Full Türkçe Full crack İndir
   

Gold Rush The Game İndir – Full Türkçe MultiPlayer Yaması İndir
 
7.240
OYUN BILGILERI 12 ay önce eklendi
Gold Rush The Game İndir – Full Türkçe

Tür: Simulasyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 9.11 GB

Crack: CODEX

Tarih: 23-10-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: Türkçe (Desteklenmiyor), İngilizce, Rusça, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Korece, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!