Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Gold Rush The Game

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Gold Rush The Game – torrentabi indir

Gold Rush The Game iş makinaları oyunu sorunsuz ve güncel 2018 oyunudur. Biriniz altın küveti bulmayı hayal etmemiş olanlarınız, lütfen elinizi kaldırın. Tamam, şimdi, etrafında toplanın, çünkü sana bir şey söylemek üzereyim. Geri kalanlarınız bu tecrübenin keyfini çıkarabilir, çünkü size daha fazla ilgi göstermek için söyleyebileceğim hiçbir şey yok. Bu sadece hepimiz için bir “rüya gerçek” değil mi?

 

Gold Rush, altın madenciliğinin zorlu deneyimini keşfetmenizi sağlar. Sadece birkaç dolarla başlarsınız, ancak günler geçtikçe Alaska’nın en değerli adamı oldunuz.

 

Dört benzersiz altın madenciliği iddiaları ile büyük, ayrıntılı bir dünya yarattık. Her biri üzerinde tamamen deforme olabilen bir araziyi bulacaksınız. Dünyamızın her bir parçası boş zaman içinde keşfedebileceğiniz kendi arka plan öyküsüne sahiptir.

 

Ana hedefimiz, yüksek kaliteli simülasyon oluşturmaktı. Ekskavatörde ana altın madenciliği aracı olduğu için çok zaman harcarsınız, bu nedenle aklımızda zamanımızın çoğunu sizin için mümkün olan en iyi deneyime sahip olarak harcıyoruz.

 

Torrentabi.com farklı ile sizler için hazırlandı. Oyunumuzda kampanya yok. Bunun yerine, herhangi bir şey tarafından sınırlandırılmadığınız doğrudan Sandbox moduna gideceğinize karar verdik. Hiç kaybolmadığınızı düşünüyorsanız veya ne yapacağınızı bilmiyorsanız, SEKME tuşuna basın ve ek bilgi için dergi ve DIGTube’ı kontrol edin.

 

Unutma, kimse bütün gece bütün gece çalışamaz. İsterseniz bile, altın madencilerinin sıkı çalışması genellikle doğa kuvveti tarafından engellenir. Zor hava koşulları makineleri kolayca bozabilir ve kazı yapamayacağınız zamanlarda kış değil, uzun süre ekstraksiyon işlemini durdurabilir.


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit) or Newer
İşlemci: Intel Core i5
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVidia GeForce GTX 760
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 13 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible
İlave Notlar: System requirements may change during the development of the game.
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit) or Newer
İşlemci: Intel Core i7
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVidia GeForce GTX 970
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 13 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible
İlave Notlar: System requirements may change during the development of the game.

Gold Rush The Game BENZER İÇERİKLER
Gold Rush The Game YAPILAN YORUMLAR