Golem Gates İndir

1
 

Golem Gates İndir Türkçe Yama
 

Golem Gates İndir
 

Golem Gates 2018 indir

Golem Gates, gerçek zamanlı strateji (RTS) ve kart savaşının unsurlarını harmanlıyor. Kuvvetlerini ve güçlerini içeren kartları (Glifler olarak adlandırılan) topla. Stratejik olarak onları savaşa hazırlanmak için bir güverteye sıkıştırın, daha sonra sahadaki harekete odaklanmak için aerodinamik ve yüksek taktik savaşlarda düşmanlarınızı yenmek için acele ettirin. Botlarla yerel maçlarda singleplayer veya multiplayer oynayın, diğer oyuncularla çevrimiçi maçlar, single ve co-op Survival, solo challenge senaryoları ve tam bir tekli oyuncu kampanyası.

Dinamik Çeşitlilik: 100 Glifler, stratejiniz için seçenekler sunar: Birimler, binalar, tuzaklar, tutkular, debuff’lar ve teknikler. Kendi eşsiz savaş planınızı yaratın ve rakiplerinizi karşılayın. Rastgele çizim, her savaşta biraz farklı bir dönüşe yol açar – monoton yapı dizilerini ortadan kaldırarak, güverte inşa becerisini ve stratejik planlamayı eşit ölçüde ödüllendirir.
Kolaylaştırılmış Strateji: Güçlerinizi oluşturun ve Glifler ile geliştirin; üretim veya araştırma yapılarına ihtiyaç yoktur. Özel toplama birimleri olmaksızın Hill’in tarzındaki kaynakları yakalayın. Odağınızı, bulunduğu yere bırakın: savaşta.
Gördüğünüz yerde dövüş: Glifler, varlığınızın neredeyse her yerinde çalınabilir. Bir savaşa daha fazla güç katın, bir keşif partisini bir orduya dönüştürün, düşmana cevap vermek için acil savunma yapın ya da düşmanın beklemediği bir yönde bir karakol gizleyin. Seçimler sizindir, ancak dikkat edin: düşman aynı şeyi yapacak ve sağdaki Glif ile kuvvetleriniz yaratıldıkça hızlı bir şekilde yok edilebilir.

   

Golem Gates İndir
   

Golem Gates İndir Full crack İndir
   

Golem Gates İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
8.954
OYUN BILGILERI 6 ay önce eklendi
Golem Gates İndir

Tür: Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 7.46 GB

Crack: CODEX

Tarih: 29-03-2018

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: Türkçe (Desteklenmiyor), İngilizce, Rusça, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Korece, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!