Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Graviteam Tactics Mius Front indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Graviteam Tactics Mius Front – FULL 2016 indir

Graviteam Tactics Mius Front torrent indir Tank Savaşlarına Hazır olun. Taktik, tabur ve düzenleme savaş simülasyonu oyunu. Operasyonlarınızı kurun 1943 Taktikler Graviteam bir devamıdır.

Oyun iki mod oluşur:
Operasyonel – kaymayan ve konsantre güçleri seçilen tarifi, ikmal ve birimler, onarımının yerine ve araçlar yakıt ikmali sıra tabanlı modu.
Taktik – Sen, yok araç ve düşman insan gücü, düşman ile yangın mücadele yürüten bölge yakalarken gerçek zamanlı modu.

gerçekçi organizasyon yapısı ile Kızıl Ordu ve Wehrmacht için dört büyük ölçekli işlemleri. Kampanya SSCB, Almanya, ABD ve İngiltere’de üretilen 100’den fazla detaylı araç bulunmaktadır. 140 sq. Gerçekçi manzara km topografik haritalar ve fotoğraf ve video malzemelerden yeniden inşa edildi.

Yeni geliştirilmiş kullanıcı arayüzü: Çeşitli paneller, radyal siparişleri menüsü ve diğer donanımlar aerodinamik arayüzü.
Arayüz görünümü ve özelleştirme: görünüm üç çeşidi dahil, özelleştirilebilir birim belirteçleri (Kızıl Ordu, Wehrmacht NATO).
Yüksek replayability ve davranışlarına göre en iyi strateji değil, önceden belirlenmiş bir komut dosyası seçer gelişmiş AI.
takviye stratejileri ve rezervlerinin yönetimi: işletme aşamasında kuvvetlerin Gelişmiş yönetim.
İstatistikler tutma: Her birimin performans (öldürür, kayıp, ödül, vs.) kaydedilir. Her savaştan sonra, zararları ve kuvvetlerin ve araçların koşul savaş istatistiklerine sonra gösterilmektedir.
Battlefield simülasyonu: gerçekçi görüş cihazları, duman ekranlar ve işaret fişekleri, hendeklerin oluşturulması, patlama kraterler. önceki savaşlar kalıntıları işlemin sonuna kadar savaş kalır.
Gerçekçi asker davranış: Her asker kendi davranışlarını ve etkinliğini etkileyen böyle bir deneyim seviyesi, dayanıklılık ve moral olarak birkaç temel parametreleri, vardır.
Ayrıntılı silah modelleme ve gerçekçi balistik: mermi ve mermiler dikkate rüzgar, sıcaklık ve diğer parametreler alarak, balistik yörüngeleri takip edin.
Gelişmiş zırh penetrasyon: olasılık yöntemleri basitleştirmeleri olmadan balistik histogramlar dayalı modelleme, ikincil parçalanma alanlarının nesil dikkate böyle uzay, fragmanları ve zırh özellikleri, zırh kalınlığı ve hasar koşullarında alan şeklinin değişikliği gibi birçok parametre alır.
Karmaşık araç hasar sistemi: Motor, süspansiyon, yerler, silah ve hedefleme mekanizmaları savaş yetenekleri etkileyen, ayrı ayrı zarar görebilir.
Yıkılabilir çevre: hemen her şeyi araç ve düşman defansif tesisatlara peyzaj yüzey ve binalar, havaya uçuruldu ve imha edilebilir.
Off-map topçu gelişmiş kontrol, sigorta ayarları ve kabuk türleri çeşitli sahip.
Oluşumu ve hareket modları: çizgiler ve sütunlar, gizlice karayolu ile hareket ve piyade vb bir gecikme, yangın sektörleri ayarı, tankların arkasından aşağıdaki
Otomatik duman ekran döşeme: Düşman lekeli olduğunda üniteler duman ekranlar kurdu.
gün, ışık kaynakları ve hava etkileri zaman dinamik değişim, savaş, görüş ve alan geçilebilirlilik seyrini etkilemektedir.

Ayrıca, interaktif ansiklopedi her birim hakkında ayrıntılı bilgi görüntüleyebilirsiniz. oyunun en yönlerini açıklayan öğretici interaktif dahildir.

OYNANIŞ VİODESU EKLENMİŞTİR

Çıkış Tarihi: 5 MarT 2016

Graviteam Tactics Mius Front indir BENZER İÇERİKLER
Graviteam Tactics Mius Front indir YAPILAN YORUMLAR