Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Greenwood the Last Ritual PC İndir – Full

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Greenwood the Last Ritual PC İndir – Full

Greenwood the Last Ritual PC İndir – Full Greenwood The Last Ritual, izometrik bakış açısı ile Vatikan’ın elçisi olarak oynayacağınız bir macera oyunudur. Vadide Laneti kırmak için pentagramların büyüsünü kullanın. Aynı zamanda bu Laneti kendine karşı koymaya ve yaşatmaya çalışmalısın.

Oyun alternatif ortaçağ Avrupa’da gerçekleşir. Karanlık Çağının ve Bariyer Yaratılışının bitiminden bu yana beş yüz yılı aşkın süredir. Şeytanlarla savaşın dehşeti uzun süredir unutulmuş durumda, Paladinler’in emri büyük bir efsane haline geldi ve Avrupa’nın kötülüğe maruz kaldıkları Engizisyon şimdi Kilisenin başıdır.

Greenwood Vadisi, kabadayı merkez dağlarından uzakta yaşayan çok sayıdaki uzak ilçelerden biridir. Bununla birlikte, genç bir Kontenin ani hastalığı dağ vadisinin barışını bozmaktadır. Tedavisi sırasında bilinmeyen şeytana sahip olduğu ortaya çıktı. Vadinin İnkılapcısı, Konteye yardım etmeye çalışır ve başarısızlıkla sonuçlanan bir şeytan çıkarma ritüeli gerçekleştirir. Şimdi Greenwood ölüm ve delilik ile lanetli.

Laneti bozmaya çalışan Vatikan elçisi olarak oynuyorsunuz. İlçeyi keşfetmek, ruh dünyasıyla iletişim kurmak, kötülüğü atmak ve Vadinin sırlarını keşfetmek. Kendi hayatta kalma ve zihin durumunu unutma. Pentagramların ve ışığın büyüsü, Lanete karşı tek korumanızdır

Anahtar özellikler:
– Vadinin açık dünyasına mistik bir macera;
– Dünyayı keşfedin, öğeleri toplayın, bulmacaları çözün;
– Pentagramların büyüsünü öğrenir ve kullanır;
– Ruhlarla iletişim kurun;
– Kötülüğü yok et;
– Eski lanetten kurtulmak;
– Kendinizi Lanetten korumak için ışığı kullanın;
– Exorcism’i tamamlamanın bir yolunu bul.

  • OS: Windows 7, 8, 10
  • Processor: Core 2 Quad 2.6 GHZ
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660/ AMD HD 8750
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 2 GB available space

 

Greenwood the Last Ritual PC İndir – Full BENZER İÇERİKLER
Greenwood the Last Ritual PC İndir – Full YAPILAN YORUMLAR