Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Gremlins, Inc. – The Governor Edition İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Gremlins, Inc. – The Governor Edition İndir

Gremlins, Inc. – The Governor Edition İndir Bu yoğun bir strateji oyunudur: her turda kararlar alın! Hareketlerinizi planlayın, ardından diğer oyuncuların ve yeni kartların hareketlerine göre ayarlayın.
Oyun alanının tasarımı ve isteğe bağlı özelliklerin çoklu katmanları (istediğiniz gibi açıp kapatabileceğiniz) çeşitli stratejilere izin verir. Ne kadar çok oynarsanız, oturumun özel kurulumuna dayanan özelliklerin bir kombinasyonunu kullanarak zafere giden yollar o kadar çoktur.
Oyun soyulduktan veya tutuklandıktan (veya her ikisinde de) sonra bile birçok geri dönüş şansına izin veren çeşitli bir kaynak sistemi sunar. Skor, para, oy, kötülük, gelir ve rüşvet ile gerginlik çoğu kez son tura kadar devam eder.
Oyunun çok tabakalı modu, derecelendirme, merdiven ve sıralamalı oturumlardan oluşan bir sisteme sahiptir: belirli bir ligde rekabet eder ve 1.000’den fazla katılımcı ile düzenli olarak organize edilen turnuvalarda yer alır. Adsız maskeler sistemi, herkesin sıralamış bir oturumda eşit şartlarda rekabet etmesini sağlar.
Ayrıca, oyun 10’dan fazla tek oyunculu zorlukları ve ayrıca farklı ayarlara ve AI botlarının farklı bir karışımına sahip özel tek oyunculu oturumlar oluşturma seçeneği sunuyor.
Son olarak, zaferin sadece stratejik beceri ile değil, aynı zamanda oyun mekaniğinin tamamen farklı bir katmanı olan her takımın iletişim ve koordinasyonu ile belirlendiği takım modu var.

Gremlins, Inc. – The Governor Edition İndir BENZER İÇERİKLER
Gremlins, Inc. – The Governor Edition İndir YAPILAN YORUMLAR