Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

GRID Autosport Complete indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

GRID Autosport Complete indir

GRID Autosport Complete indir Autosport yeni kullanım modeli Arcade ve Simülasyon işleme arasındaki otantik, duyarlı tatlı yerinde vurmak, Motorsport en heyecan verici çağdaş ve klasik yarış arabaları hissediyorum yeniden oluşturur.

GERÇEKÇİ AI. yarış tekerlek tekerleğe, onların çizgisini savunmak örneğin, şansa veya AI otantik bir deneyim için yarış stili alma yere adapte olacak onların kişilikleri bağlı olarak basınç altında spin olacaktır gelişmiş, gerçekçi rakip sürücü AI karşı bir baskı hissediyorum Open-Tekerlek olaylarda daha temiz yarış, ya da Touring Cars içinde temas.

YOĞUN YARIŞ. tezahürat kalabalıklar önünde, her sayar ve her pozisyon konularda geçmektedir. araç görüntüsü dönüşü ile yarışta dalmış ol, takım arkadaşı denetimlerini kullanın ve Radyo size yararlanmak için saldırı veya savunmak için takım arkadaşı sormak Telsizini.

Autosport’un BİR DÜNYA. GRID Autosport 22 inanılmaz yerlere 100’den fazla yolları özellikleri ve büyük kariyer ve çekirdek online oyun Parti Modu artı rekabetçi bölünmüş ekran ile iltifat olduğunu.

GERİ BİLDİRİM GELİŞTİRME DRIVEN. Codemasters GRID Autosport tasarımı ve üretiminde AUTOSPORT dergisi Sürücüleri ve uzmanlar Yarış, Topluluk ile yoğun istişare etti.

TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 21 ağustos 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

  • OS: Windows 7 (32-bit)
  • Processor: Dual Core 2.0 GHz
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: DirectX 10 class GPU with 512MB VRAM
  • DirectX: Version 10
  • Storage: 1 GB available space

 

GRID Autosport Complete indir BENZER İÇERİKLER
GRID Autosport Complete indir YAPILAN YORUMLAR