Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Gridberd indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Gridberd pc torrent indir

Gridberd torrent oyun indir
Her evin bir çok korkunç sırları tutar. Onlar çözmek kolay değildir ve cevaplar bazen sadece daha fazla sorulara yol açar. Hayatın bu cevaplar bağlıdır Ama ne yapabilirim?

Oyun GRIDBERD Eğer atalarının Johnson Mansion korkunç gizemi çözmek için sahip olduğu ilk kişi, bir eylem korku oyunu. Kimsin? Buraya nasıl geldin? Gerçekten ne oldu? Ve seni öldürmek için can atıyor ve onun axе bileme iş başında zaten zor olan bu gizemli hayalet kim?
Eski atalarının bir konak ile bir yürüyüşe çıkın bunu en tenha ve en gizemli köşelerinde bir göz atın ve bu tutar sırlarını keşfedin. Geçmişten gelen bilgi ve bu yerin tarihi kırıntılarını ortaya çıkarın. Açık gizli geçitler, bulmaca çözmek ve ustaca eski kale sizler için hazırlanmış tuzakları atlamak. Run away ve size almak için sabırsızlanıyorum onun acımasız yaratıklar, gizlemek. Ve unutmayın – her köşe başında korku ve terör arkasında sizi bekliyor ve sen-ecek bulmak olanı, sonsuza dek hayatınızı değiştirebilir. Dolayısıyla, sadece işe yaramaz kaçıyor! Hikaye daha yeni başlıyor, bu yüzden sonuna kadar onu görmek!

Özellikler:
– En gelişmiş grafik motorlarından birinde oluşturulan Çarpıcı grafikler, – CryEngine 3
– Bilmeceler ve bulmacalar yanı sıra çok çeşitli şekillerde size ödül olabilir gizli yolları
– Beklenmedik arsa katlanmış ile büyüleyici bir hikaye
– Yetenek çeşitli yollarla hedefe ulaşmak için
– Yüksek kaliteli ve iyi düşünülmüş ses eşliğinde
– Detaylı ve atmosferik ortamlar

Gridberd indir BENZER İÇERİKLER
Gridberd indir YAPILAN YORUMLAR