Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Grim Dawn Crucible indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Grim Dawn Crucible indir

Grim Dawn Crucible indirSeçim ve Consequence ile görevler – Dünyadaki üzerinde önemli etkileri bırakın zor kararlar almak zorunda kalacak. Yolda Strangers, çaresiz aileleri ve hatta tüm köyler yaşayabilir ya da eylemler dayalı helak. 75+ irfan notları ile şu anda 35 üzerinde araştırıyor tahsil edilecek.
Samimi ve Düşman Fraksiyonlar – ek görev hatları, satıcı indirimler ve özel hizip tabanlı öğeleri ve zenginleştirerek kilidini insan gruplar ile iyilik kazanın. Bazı nötr gruplar size müttefikleri haline getirilebilir ama bir yardım başka düşmanı yapacaktır. Düşman hizipler senin amellerini hatırlamak ve sizi avlamak için büyük paketleri ve elit kahramanlar gönderiyor, sizin kendi nefreti derinleşecek.
Özveri, beceri ek bir özelleştirme katmanı sınıf becerileri için ikramiye ve güçlü ikincil etkilerin kazanmasını sağlamaktadır. Bu bulgu ve dünya çapında gizli imha veya bozuk türbelerin restore ederek elde edilen puan ile dev bir takımyıldızı haritadan kilidi vardır.
İnsan anklavlar hayatta ve hayati ihtiyaçlar güvence yapıları yeniden ve daha sonra neden kendi hizmetlerini borç verir kazazedeleri kurtarmak tarafından güzelleşmek Yardım – Dünya yeniden.
4 Kişi Multiplayer – Arkadaş bağlayın veya görkemli multiplayer yeni bir müttefik değildir. Multiplayer karşılaşır son meydan için ekip koyacağız.
Düşman kan Sıçramaları, ragdoll fizik ve tatmin edici düşman ölüm etkileri – viseral Combat hızlı tempolu. kapılar şut ve sonrasında yıkılan mobilya yolunu bırakarak, eve ev mücadele.
Dönebilen Kamera – dünyanın tüm güzelliklerini anket seçin ve her zaman en uygun açıdan mücadele edin. oyuncuların kamera döndürmek zorunda olmayacak şekilde seviyeleri hala tasarlanmıştır; bunun tamamen isteğe bağlıdır.
Sırlar ve tehlikelerini Ülkesi – 200 + Düşman kahramanlar ve patronları, ölümcül becerileri kendi benzersiz dizileri ile el yapılandırılmış. çökmekte duvarlar, gizli boşluklar ve gizemli kilitli kapılar ardında gizli 20+ gizli alanları. yeni yollar açmak için engelleri veya onarım yapıları patlayabilir.
Haydut-gibi Dungeons – ilerleme ve oyuncu teleport devre dışı olarak düşman düzeyleri arttıkça nadir hazırlanmış anahtarı gerektiren özel kilitli meydan zindan içine inerler. zindan tamamlamak veya çalışırken ölür dışında hiçbir çıkış yolu yoktur.
Dinamik Hava Durumu – Dünya bölgeye özgü iklim ve hava etkilerinden çeşitli hayata geçirildi. Güneşli bir gün gelişen bir fırtına içine inşa hafif yağmur ve sağanak üzerinde bulut olabilir. Değişken rüzgar Rüzgarlar çim darbe ve yel değirmenleri gibi nesneleri etkiler.
Reçete Bazlı Crafting – benzersiz hazırlanmış öğeleri içine kurtarılabileceği bileşenleri birleştirmek ve daha sonra, daha sonra, inanılmaz güç öğeleri tamamlamak için daha katmanlı tarifleri olan temel hazırlanmış öğeleri kullanmak için izin 250’den fazla işçiliği tarifleri toplayın.
Beceri Puan Reclaim – noktalarını geri kazanmak için ödeme yeteneği, erken kalıcı bir karakter gimp olabilir bilgisiz beceri seçimler yapmak zorunda korku ve hayal kırıklığı hafifletir

TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 09 ağustos 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

  • OS: Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
  • Processor: x86 compatible 2.3GHz or faster processor (Intel 2nd generation core i-series or equivalent)
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: 512MB NVIDIA GeForce 6800 series or ATI Radeon X800 series or better
  • DirectX: Version 9.0c
  • Storage: 5 GB available space
  • Sound Card: DirectX 9.0c compatible 16-bit sound card
  • Additional Notes: 4GB of memory is required to host multiplayer games

 

Grim Dawn Crucible indir BENZER İÇERİKLER
Grim Dawn Crucible indir YAPILAN YORUMLAR