Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Grim Dawn RPG DOWNLOAD FREE

Grim Dawn indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Grim Dawn 2016 – FULL indir

Grim Dawn 2016 – FULL indir, 2016 RPG Oyunlarından. İnsanlık yok olma eşiğinde ve  Büyük bir kıyım, kıyamet dünyasına girmeye hazırmısınız. Demir, altın ve gümüş Kazançlar elde ederek lvllerinizi ve itemlerinizi Geliştirin. Bu JRPG seçimi ve sonucu ile karmaşık karakter gelişimi, benzersiz öğeler yüzlerce, işçiliği ve görevler bulunmaktadır.
Temel Özellikler
Dual Class – Sınıf başına 25 üzerinde beceri ve düzenleyiciler ile altı farklı sınıfların herhangi birleştirin. Baz sınıfları, Demolitionist, occultist, Nightblade, Arcanist ve shamanla asker bulunmaktadır.
Öğe Becerileri Yüzlerce – sınıf öğeleri ve ekipman eklentiler tarafından verilen 250’den fazla benzersiz becerileri çeşitli bir dizi ile inşa Artırmak.
Ortak, büyülü, nadir, epik ve yağma efsanevi sınıflarının – Öğeler yüzlerce toplayın. Artı üzerinde 20.000 olası sihirli Eklerin kombinasyonları ve 200’den fazla nadir ekleri.
Seçim ve Consequence ile görevler – Dünyadaki üzerinde önemli etkileri bırakın zor kararlar almak zorunda kalacak. Yolda Strangers, çaresiz aileleri ve hatta tüm köyler yaşayabilir ya da eylemler dayalı helak. 75+ irfan notları ile şu anda 35 üzerinde araştırıyor tahsil edilecek.
Samimi ve Düşman Fraksiyonlar – ek görev hatları, satıcı indirimler ve özel hizip tabanlı öğeleri ve zenginleştirerek kilidini insan gruplar ile iyilik kazanın. Bazı nötr gruplar size müttefikleri haline getirilebilir ama bir yardım başka düşmanı yapacaktır. Düşman hizipler senin amellerini hatırlamak ve sizi avlamak için büyük paketleri ve elit kahramanlar gönderiyor, sizin kendi nefreti derinleşecek.
Özveri, beceri ek bir özelleştirme katmanı sınıf becerileri için ikramiye ve güçlü ikincil etkilerin kazanmasını sağlamaktadır. Bu bulgu ve dünya çapında gizli imha veya bozuk türbelerin restore ederek elde edilen puan ile dev bir takımyıldızı haritadan kilidi vardır.
İnsan anklavlar hayatta ve hayati ihtiyaçlar güvence yapıları yeniden ve daha sonra neden kendi hizmetlerini borç verir kazazedeleri kurtarmak tarafından güzelleşmek Yardım – Dünya yeniden.
4 Kişi Multiplayer – Arkadaş bağlayın veya görkemli multiplayer yeni bir müttefik değildir. Multiplayer karşılaşır son meydan için ekip koyacağız.
Düşman kan Sıçramaları, ragdoll fizik ve tatmin edici düşman ölüm etkileri – viseral Combat hızlı tempolu. kapılar şut ve sonrasında yıkılan mobilya yolunu bırakarak, eve ev mücadele.
Dönebilen Kamera – dünyanın tüm güzelliklerini anket seçin ve her zaman en uygun açıdan mücadele edin. oyuncuların kamera döndürmek zorunda olmayacak şekilde seviyeleri hala tasarlanmıştır; bunun tamamen isteğe bağlıdır.
Sırlar ve tehlikelerini Ülkesi – 200 + Düşman kahramanlar ve patronları, ölümcül becerileri kendi benzersiz dizileri ile el yapılandırılmış. çökmekte duvarlar, gizli boşluklar ve gizemli kilitli kapılar ardında gizli 20+ gizli alanları. yeni yollar açmak için engelleri veya onarım yapıları patlayabilir.
Haydut-gibi Dungeons – ilerleme ve oyuncu teleport devre dışı olarak düşman düzeyleri arttıkça nadir hazırlanmış anahtarı gerektiren özel kilitli meydan zindan içine inerler. zindan tamamlamak veya çalışırken ölür dışında hiçbir çıkış yolu yoktur.
Dinamik Hava Durumu – Dünya bölgeye özgü iklim ve hava etkilerinden çeşitli hayata geçirildi. Güneşli bir gün gelişen bir fırtına içine inşa hafif yağmur ve sağanak üzerinde bulut olabilir. Değişken rüzgar Rüzgarlar çim darbe ve yel değirmenleri gibi nesneleri etkiler.
Reçete Bazlı Crafting – benzersiz hazırlanmış öğeleri içine kurtarılabileceği bileşenleri birleştirmek ve daha sonra, daha sonra, inanılmaz güç öğeleri tamamlamak için daha katmanlı tarifleri olan temel hazırlanmış öğeleri kullanmak için izin 250’den fazla işçiliği tarifleri toplayın.
Beceri Puan Reclaim – noktalarını geri kazanmak için ödeme yeteneği, erken kalıcı bir karakter gimp olabilir bilgisiz beceri seçimler yapmak zorunda korku ve hayal kırıklığı hafifletir.
Sandık Eğlence Titan Quest kurşun oyun tasarımcı tarafından kurulan küçük bir indie stüdyo ve Blizzard North, akıl ve Harmonix gibi şirketlerin gazileri içerir. Grim Dawn topluluğuna katılmak ve oyunun sürekli bir gelişim hakkında geri bildirim sağlar. gelişme geleceğini şekillendirecek ve anketler ve forum tartışmalara katılarak Grim Dawn hakkında haber almak için ilk ülkelerden biri yardım edin.

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR.

ÇIKIŞ TARİHİ: 25 ŞUBAT 2016

MINIMUM:
İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İşlemci: x86 compatible 2.3GHz or faster processor (Intel 2nd generation core i-series or equivalent)
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: 512MB NVIDIA GeForce 6800 series or ATI Radeon X800 series or better
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 9.0c compatible 16-bit sound card
İlave Notlar: 4GB of memory is required to host multiplayer games
ÖNERILEN:
İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 10
İşlemci: x86 compatible 3.2GHz or faster processor (Intel 4th generation core i-series or better)
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: 1.5GB NVIDIA GeForce 500 series or ATI Radeon 6000 series or better
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: 4GB of memory is recommended to host multiplayer games

Grim Dawn indir BENZER İÇERİKLER
Grim Dawn indir YAPILAN YORUMLAR