Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Grim Dawn v2.7.0.12 Incl Crucible DLC indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Grim Dawn v2.7.0.12 Incl Crucible DLC indir

Grim Dawn v2.7.0.12 Incl Crucible DLC indirÇoklu Arenas – Grim Dawn en kısır hayvanlar ve canavarlar ile dolu dört ölümcül arenalarda arasında savaş. Her arenada çeşitli defansif pozisyonları ile farklı bir düzen vardır.
150 Benzersiz Waves Conquer – Grim Dawn canavar menagerie 150 benzersiz dalgalara karşı Ücret yorulmaz savaş. uzağa gitmek, daha zorlu kombinasyonlar seferde birden fazla patronlar karşılaşma olasılığı ile olur! ilk 100 dalgaları aracılığıyla İlerleme da daha büyük bir meydan okuma ama daha ödül sunmak ek zorluklar, kilidini açmak için.

Geniş Servet Bekliyor – Eğer yenmek daha fazla düşman, daha fazla hazine ve Tributes sonunda sizi bekliyor. ödülünü nakit ve ödülünüzü, hatta daha refah için uzağa itmek; ancak başarısızlık aynı zamanda daha az hazine anlamına geldiğini biliyoruz.

Ilahi sistemin Favor kazanın – Kristal’in en saldırganlardan karşı savaşta size ve müttefikleri güçlendirmek güçlü arena çapında meraklıları etkinleştirmek için zor kazanılan ustalara harcayın.

Güçlü Savunmalar Forge – savaşta size yardımcı savunma ile arenaya desteklemek için övgüler ve Demir Bits harcayın. daha büyük güç için onları yükseltin!

Zalim mutators tahammül – Ölümcül köleler Kristal’in cephanelik sadece başlangıçtır. Eğer olay ilerledikçe, randomize mutators başka onları zayıflatıyor ederken bir şekilde düşmanlar (veya sizi) yükselterek, aktif hale gelecektir.

Kişisel Afiş – canavarlar dayalı puanlarınız mağlup depolayan bir kişisel afiş, oyunun zorluk ve bonus zamanlayıcı süresi dolmadan önce düşman dalgaları yenerek kazanılan bir puan çarpanı ile Pota performansınızı takip edin.

TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 09 ağustos 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Grim Dawn v2.7.0.12 Incl Crucible DLC indir YAPILAN YORUMLAR