GRIM – Mystery of Wasules İndir – Full Türkçe

0
 

GRIM – Mystery of Wasules İndir – Full Türkçe Türkçe Yama
 

GRIM – Mystery of Wasules İndir – Full Türkçe
 

GRIM – Mystery of Wasules türkçe indir

GRIM – Mystery of Wasules Türkçe oynanış olması kullanıcılara oldukça güzel bir oyun sağlamakda. Torrentabi.com farkı ile sizler için hazırlandı. birinci şahıs kamerasından oynanan hikaye odaklı gizem, atmosfer ve keşfetme elementleri üzerine kurulu bir oyundur. Oyunda şüpheli ölümlerin ardındanki gerçeği ortaya çıkarmak için Oswald GRIM olarak Wasules’i araştıracaksınız. Oyunun aksiyon elementleri ise Spectral State modu ile kısıtlı. GRIM – MoW’un asıl amacı oyuncuyu başka bir çağa götürmek ve ona bir hikaye anlatmak. Bu dövüş, savaş, patlama ve benzeri aksiyonların oyunda olmadığı anlamına geliyor.

Hikaye ve Oynanış Hakkında
Dunia’da beş krallık bulunmaktadır. Dreabrog ve Glimor olarak bilinen iki krallık arasında 10 yıllık bir savaş oldu. Savaştan Dreaborg Krallığı galip olarak çıktı ve Glimor krallığı ise fethedildi. Geçen 4 yılın ardından Wasules olarak bilinen eski Glimor topraklarında şüpheli bazı ölümler başladı. Bunun üstüne de Dreaborg Hükümdarı Owen GRIM, kahramanımız Oswald GRIM’i ölümleri araştırması için Wasules Diyarı’na gönderdi.

Oyunu Oswald GRIM olarak oynayacaksınız; Dreaborg Krallığı’nın en genç ve gelecek vaadeden bilgini. Oswald olarak gerçeği ortaya çıkarmak için bulacağınız haritaları, günlükleri, devlet kayıtlarını, gizli arşivleri ve kitapları inceleyeceksiniz. Ayrıca kahramanımızın Spectral State adı verilen bir ruh hali bulunmakta. Bu ruh haline büründüğünde dünyayı farklı bir perspektiften görebiliyor ve algıları keskinleşiyor ve sürekli olarak bazı fısıltılar duymasını sağlıyor.

Buradaki en önemli nokta ise oyunun korku ve aksiyon elementleri üstüne kurulmamış olması. Bu oyunu oynarken birini öldürmeden – birinden kaçmadan da heyecanlanmanızı, ürpermenizi istiyoruz. GRIM – Mystery of Wasules’in atmosferini hissetmenizi, bulacağınız şeyler hakkında meraklanmanızı amaçlıyoruz.

   

GRIM – Mystery of Wasules İndir – Full Türkçe
   

GRIM – Mystery of Wasules İndir – Full Türkçe Full crack İndir
   

GRIM – Mystery of Wasules İndir – Full Türkçe MultiPlayer Yaması İndir
 
2.058
OYUN BILGILERI 12 ay önce eklendi
GRIM – Mystery of Wasules İndir – Full Türkçe

Tür: Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 6.70 GB

Crack: PLAZA

Tarih: 25-10-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: Türkçe, İngilizce, Rusça, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Korece, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!