Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Grimm Dark Legacy indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Grimm Dark Legacy indir

Grimm Dark Legacy indir Grimm: Dark Legacy, ortaçağda derin, karanlık keşif, açlık ve kan susuzluktan kurtuluş hikayesidir.

Grimm’in atalarını oynuyorsun. Hikayeniz, hit NBC TV dizisinde yer alan Wesen dergisinde yer alır.

Yolculuğunuz esnasında Wesen’in komedi ordularını yenmek amacıyla acımasız Grimm bandını avlayın, toplamayın, zanaat edin ve yaratın. Hayatta mısın
ÖNEMLİ ÖZELLİKLER:

Online İşbirliği Oyunu
4 Grimm kadar kendi bez takımı ekibinizi kurun ve her ülkeye baskın gerçekleştirme amacıyla beraber çalışın ve Grimm adaletini orada yaşam sürdüren kargaşa ile kafaya çıkın.

Çevrimdışı Tek Kişilik
Tam haydut oynamayı mı tercih edersin? Sizi tutacak rastgele bir şey olmadan offline oyna!

Koyu ve Bükülmüş Dünya
Güzel oyun aleminde yaşam sürdürmek mecburiyetinde olduğunuz bir fauna ve flora klübünün yaşadığı bir bölgedir. 10 ülkede yaygınlaşan 80’den çok misyon alanının her biri gerçek vakitli olarak üretilir; bu da, haz verici olmayan planların, Wesen’in ve başka esrarengiz yaratıkların sizi bağışlamasının sonu yoktur.

Rogue-Lite Oyunu Oyna
Zırh toplamak ve oldukça uzun vakit hayatta kalabilmek amacıyla yeni araçlar kullanın. Ölüm kaçınılmaz, ama son değil! Bilginizi bir ileri kuşak Grimm’e aktarın ve maceranıza devam edin!

Bildiğiniz Wesen
Oyundaki bütün Wesen direkt olarak TV şovundan çekilir ve onları avlamak amacıyla gerçek bir alan okuma yapan bir dizi güçle doludur.

Grimm Dark Legacy indir BENZER İÇERİKLER
Grimm Dark Legacy indir YAPILAN YORUMLAR