Grow Home indir

2
 

Grow Home indir Türkçe Yama
 

Grow Home indir
 

Grow Home indir

Grow Home indirGrow Home BUD (Botanik Utility Droid), dev bir uzaylı bitkinin tohumlarını hasat ederek ev gezegeni kurtarmak için bir misyonu bir robot olarak oynayabilirsiniz. Onun arayışı BUD oldukça garip bitkiler ve hayvanlar ev sahipliği adalar yüzen güzel bir dünya keşfedeceksiniz.
Dev bitki büyür ve her zamankinden daha yüksek yere ulaşmak için benzersiz tırmanma yeteneklerini kullanmak, ancak dikkatli … tek bir yanlış hamle ve aşağı uzun bir yol var!

Temel Özellikler

Tırmanma: Usul animasyon bağımsız Bud ellerini hareket etmesine olanak sağlar, benzersiz ve sınırsız tırmanma deneyimi yaratmak.

Büyüyen: Kılavuzu ve gökyüzünde kendi yollar oluşturmak dev uzaylı bitki binmek. Eğer büyümek Herşey tırmandı edilebilir. Bir köprü, bir güvenlik ağı, ya da sadece sanatsal ifade aracı olarak kullanın.

Keşif: Eğer avlamak ve tomurcuk yeteneklerini artırabilir kristalleri toplamak olarak yabancı dünyanın her köşe ve bucak Keşfet. Bu fiziksel bir oyun olduğunu ve yabancı bitkilerin birçok macera size yardımcı olabilir sıradışı özelliklere sahip.

   

Grow Home indir
   

Grow Home indir Full crack İndir
   

Grow Home indir MultiPlayer Yaması İndir
 
5.091
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
Grow Home indir

Tür: Aksiyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 621 MB

Crack: RELOADED

Tarih: 07-06-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!